1000 zł mandatu dla kierowcy BMW

Dyskusja dla wiadomości: 1000 zł mandatu dla kierowcy BMW.

• Anonim (An27qJ), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

O bedą częsci do bmki :) ja taką mam e 38.

• Anonim (AtPx7P), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

Troszkę deszczu tył napęd i następny super kierowca pokazał klasę. Dobrze że nikomu nic się nie stało.

• Anonim (A4ItBr), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

Chu... w to BMW szkoda autobusu :P D.

• Anonim (AE7hCY), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

Ładna była :) Bordowa na czarnym kółku.
    Rwd, ulewa, może zbyt gwałtowny manewr i boczur gotowy :(
    Bawara do kasacji, do tego 1000zł mandatu-niefart.

• Anonim (ANuIEC), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

Widac ze bmw byla po przejsciach. Z przodu zolte z tylu biale kierunki. Wyklepia tyl zaloza moze teraz zolte spowrotem ;) Co do czarnego kolka sie nie zgodze, ma sie nijak do srebrnych obramowek okien i bialych kierunkow z tylu. Najlpiej pasowalby klasycznie duze srebrne.

• Anonim (AE7Hb7), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

~hemi
    Niefart? Jechal jak debil, to zadzialala selekcja naturalna, jak widac nie do konca.

• Anonim (AN0G45), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

Niefartem było danie mu prawa jazdy.

• Anonim (ANiXPV), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

Wiadomo dlaczego taki wysoki mandat gdyby było cieplej i deszcz nie padał mandat był by dużo dużo mniejszy :) bo panowie policjanci musiali stać na deszczu :).

• Anonim (ANG2gG), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

Kierowca ile miał lat?

• Anonim (AE7w6F), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

Wysoki? Za rozpieprzenie autobusu, wstrzymanie ruchu na uczęszczanej trasie, spieprzenie dnia pasażerom i kierowcy autobusu, akcje Straży Pożarnej i Policji 1000zł to dużo? Ja doje. Łbym durnemu dresiarzowi wg. Kosztów rzeczywistych!

• Anonim (AE7wVF), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

Rozum, chyba rozumu nie masz :(
    Mandaty są zalezne od rodzaju zdarzenia, a nie strat jakie są :)

Obyś cmoknął kiedyś na światłach delikatnie w tył jakiegos Bentleya, ciekawe czy byś się domagał poniesienie kosztów rzeczywistych, jak by co właściciel wywalił serwisową fakturę na grube tysiące :D :)
    Wolałbys te 200-250zł za kolizje czy ponosić koszty klepania tyłu takiego np Continentala? :).
    2013-09-13, 16:37Rozum a skąd wiesz, że tą e38 jechał dresiarz? A może bezrozumne rozumowanie, że jak BMW to młodziak w dresie :P.

• Anonim (AtPyWR), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

Rozum -styczność Ciebie i Bentleya w bolesławcu zakończone stłuczką to raczej mało prawdopodobne - ale może wam się da - daj znać jak się uda to zacznę znowu grać w totka.

• Anonim (ANGMG8), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

Mandat wyższy niż wartość tego grata i bardzo dobrze tak powinni egzekwować to może się nauczą jeździć i wydaje się to raczej nie nieuniknione w przyszłości, a tak nawiasem wiadomo BMW plus DLW... i nieszczęście pewne.

• Anonim (AE7gVk), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

Karolina jak mi połapiesz E38 za 1000zł to już do ciebie jadę, co prawda nie kręcą mnie BMW na tyle aby nim jeździc, ale chociaz na nim zarobie :).

• Anonim (ANG2vs), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

Hemi, proszę cię, znudziło ci się trolowanie na bolcu to przeniosłeś się tutaj? Stary, daj spokój, twoje wypowiedzi nie mają sensu i składu. Jak utarło się że BMW jeżdżą dresy tak ty swoimi tekstami powodujesz że wielu uważna że Subaru śmigają półgłówki... Karolinko, racja z tym DLW, jak widzę w mieście rejestracje DLW natychmiast wyostrza mi się uwaga a jeśli to DLW jest na aucie marki BMW - strach... Pamiętamy słynną akcję na 1000-lecia kiedy to kierujący pojazdem z rejestracją DLW w przypływie ułańskiej fantazji taranował potężny wóz Straży Pożarnej...

• 1
  • 2