Terenówka z czerowną gwiazdą i flagą ZSRR jeździ po Bolesławcu

 • Anonim (euuc5B), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Witam. Dzisiaj spacerując po Bolesławcu zauważyłem przejeżdżające koło komisariatu auto terenowe na bolesławieckich blachach. Samochód był charakterystyczny bo pomalowany w wojskowy kamuflaż, na drzwiach namalowana była czerwona gwiazda, a z tyłu powiewała flaga ZSRR z sierpem i młotem. Będę wdzięczny za informację gdzie to auto parkuje, ponieważ chcę je sfotografować i zgłosić sprawę na policję(z artykułu 256. § 1 "propagowanie faszyzmu lub innego ustroju totalitarnego"). Uważam, że nie powinniśmy pozwalać by na polskich ulicach widniały symbole jakiegokolwiek ustroju totalitarnego. Myślę tu szczególnie o komunizmie, bo przez ponad 40 lat PRL i niestety 20 lat III RP ludzie zapomnieli, że był to system tak samo nieludzki jak nazizm, a żołnierze i funkcjonariusze ZSRR we współpracy ze zdrajcami Polski zabrali nam nie tylko niepodległość, ale też wymordowali setki tysięcy Polaków. Gorąco proszę o informację :)
  Pozdrawiam.

 • Anonim (AE7gbI), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Obok urzędu gminy stał.

 • Anonim (AN0b3w), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Też widziałem tego debila na skrzyżowaniu na jeleniogórskiej z dzieckiem jechał. Gdyby się zatrzymał to bym mu tę szmatę z sierpem i młotem wyrwał.

 • Anonim (AE7gOT), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Tez widzialam ten samochod, wczoraj podjechal od strony pkp do rynku i stanal obok ksiegarni agora, nie tylko po wygladzie mozna bylo go dostzrec, ale takze bo dosyc glosnej muzyce.

 • Anonim (ANG8Vy), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Zniknął we mgle, którą wcześniej rozpylił nad lotniskiem w Krzywej. A stamtąd Ci we Wschodu załadowali do do Rusłana i odlecieli w wiadomym kierunku. Proponuję od razu powołać sejmową komisję śledczą, uruchomić patrole "patriotów" i dać znać prawdziwie polskim mediom.

 • Anonim (AsFUPh), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Kilroy spytaj w Łaziskach to ci dokładnie pokażą.

 • Anonim (AE7Fxb), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie
 • Anonim (AN0Ujd), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Kilroy czy nie masz większych problemów?

 • Anonim (AFQZ41), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  A mi to w ogóle nie przeszkadza... Chcesz załóż mu prywarna sprawę, opłać w sądzie a nie z pieniedzy podatników... Historia to historia - rozdział zamkniety, żyj terażniejszością a będziesz szczęśliwszy... wystarczy już rozgrzebywania grobów, wytykania palcami itp. Są ważniejsze sprawy niż ściganie kogoś bo powiesił sobie jakąś tam flagę... co za naród... pomyśl o głodnych dzieciach, o biednych... dla nich coś zrób... pozytecznego!

 • Anonim (AN0X9X), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ta flaga z sierpem i młotem to przegięcie!

 • Anonim (AE7gcO), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nie przyszło do głowy ze może do jakiegos filmu, albo do historycznej rekonstrukcji? Muzeum? Cokolwiek? Ma nie jezdzic tylko w lesie ukrywac :) jesli mu sie własne zepsulo?

 • Anonim (ejpE19), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nudzi mu się, czy jak? :-) ). )).
  ~kilroy, Skoro ktoś sobie jeździ autem, to niech sobie jeździ nawet jak "Flinstonowie" :-). To nie moja sprawa, bo żyjemy w wolnym kraju :-) ). ).
  Nie widziałem jeszcze tego auta, ale nie takie wymalowane po mieście śmigają ;).

 • Anonim (AE7gbI), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Juz z dobre 3 miechy wozi sie po Bc-u.

 • Anonim (AN0c3I), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ale to że wywiesza się w Polsce flagi tzw. papieskie nie przeszkadza Ci? Przecież Watykan to państwo całkowicie totalitarne a jego totalitaryzm rozlewa się na cały świat. Jego ociekający złotem władcy absolutni nienawidzą gejów, lesbijek, Żydów, "innowierców", postępu i wielu, wielu innych rzeczy. Ostatnio czepiają się ludzi urodzonych z in-vitro... Skoro piszesz o zdrajcach Polski to zagoogluj sobie "kościelna komisja majątkowa"...

 • Anonim (AN0oEt), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie