Krzyżując sztućce wspierasz dożywianie dzieci

 • Anonim (AE7r6k), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Może bolesławieckie lokale dołączyłyby do akcji? Wystarczy by klient wskazał poprzez ułożenie sztućców na kształt Czerwonego Krzyża, chęć wsparcia akcji dożywiania dzieci przez PCK. Akcja społeczna „Bardzo Dobre Maniery” to element programu Godne Dzieciństwo realizowanego przez Polski Czerwony Krzyż. Kwota 5zł zostałaby doliczona do rachunku. P. S. Malkontentom szukającym problemu (np. Że ktoś tam skasuje a nie przekaże pieniędzy) wyjaśniam że ma kto byłby w stanie spoglądać co dzień w lustro z myślą - ukradłem jedzenie głodnemu dziecku.

 • Anonim (AN0JXm), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  To jakiś mało poważny pomysł. Kto to niby będzie sprawdzał, że pieniądze trafiły dla dzieci? Lustro to żaden argument. Dziękuję, nie skorzystam. Są inne sposoby pomagania.

 • Anonim (AE7ZTB), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nie chcesz nie korzystaj, są inne sposoby i korzystasz z nich to dobrze. Lecz jest wiele osób którym się nie chce/nie umieją a to jest prosta metoda. Co do kontrolowania to widzę że nie zrozumiałeś o co chodziło autorowi postu - uwierzmy w siebie wzajemnie i przestańmy podejrzewać innych bo... przychodzi mi na myśl tylko jedno skojarzenie. Najbardziej podejrzliwi są ci którzy mają coś na sumieniu. Bez obrazy, to nie było do Ciebie bo i nie podejrzewam Cię o nic. Po prostu uwierz w ludzi. Szukasz dowodów na chęć pomagania? Zobacz jak wielką popularnością cieszy się WOŚP. Oczywiście i tam zdarzają się gnidy ale to są wyjątki dla których nie warto rezygnować z pomocy bliźniemu.

 • Anonim (AE7wOU), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ja już nie wierzę ludziom. Od menela poprzez kler rząd i parlament polacy są jacy są. Chcąc pomóc pomagam bezpośrednio i żadne akcje nie są mi potrzebne, bo po drodze pojawia się słabe ogniwo tzn cZŁOWIEK przez małe c.

 • Anonim (AE7eUn), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Zgadzam sie z Tobą i popieram.

 • Anonim (Ak5Ugt), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Wplaty sa bardzo dokladnie weryfikowane przez PCK. Resauracja musi byc oficjalnym partnerem zeby sie przylaczyc i jest to zwiazane z procesem prowadzonym przez PCK. Tu nie ma miejsca na oszustwa.

 • Anonim (AN0Xcf), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Wolę nakarmić bezdomne zwierzęta (co czynię idąc do pracy). Rozpromienione psie, czy kocie oczy są najpiękniejszym widokiem przed 7 rano. A głodni ludzie? Ich należy nakarmić na koszt tych, którzy mają usta pełne frazesów.

 • Anonim (AE7gV1), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Dlaczego głodny ma karmić głodnego?
  Biedny ratować biednego?
  Wspomagać szereg innych potrzebujących?

  W tym kraju wszystko postawione na głowie!
  Pełno tych, którzy maja cudowne rozwiązania i gęby pełne obiecanek. Od obietnic do ich realizacji droga daleka... daleka... daleka...

 • Anonim (ANuJfx), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jak kogos nie stac to po co plodzi bachory?

 • Anonim (ANGpGp), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  I przez takich jak ty "dobroczyńców" te koty mają w dupie łapanie myszy i szczurów, (tylko wtedy byłaby z nich jakaś korzyść), i czekają w tych samych miejscach na gotowe żarło podsunięte pod pysk. Potem śpią, srają po chodnikach i klatkach, bzykają się, mnożą się bo wiedzą że i ich kolejne kilka sztuk potomstwa też takie matołki wykarmią.

 • Anonim (AkNmNC), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Sama prawda!

 • Anonim (ANGJBP), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Głodne dzieci... Oto do czego doprowadził system po roku 1989.