Chamski plagiat bożonarodzeniowy na Bolcu

 • Anonim (eMXeqs), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Na portalu Bolec Info chamsko splagiatowali cudzy tekst i wkleili go jako własny. Dawno nie widziałam takiego świństwa w dodatku na Boże Narodzenie. Teraz zamiatają pod dywan sprawę jak wykryli to czytelnicy i żadnych przeprosin. Ciekawe ile tych felietonow J. Boleslawieckiego zostalo tak naprawde splagiatowanych? Chamstwo zeby podpisywac sie pod czyjas pracą i w dodatku na święta! Niżej daje fragment plagiatu, ale cały tekst był splagiatowany. Oryginal jest tu http://www.pmk-wuppertal.de/kwartalnik_nasz_kosciol/kwartalnik29/wigilia.htm Plagiat jest do obejrzenia tu http://tiny.pl/qcbsn bo redaktorzy Bolca juz szybciutko po chichu usuneli artykuł!

  Kliknij w obrazek, aby powiększyć.
 • Anonim (AE4v8m), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Wow, ciąg dalszy opluwania się błotem. Schodzimy poniżej poziomu Pudelka?

 • Media wszystkie staraja sie z nas zrobic debili i tyle. Wstyd.

 • Anonim (AE7gRP), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Polacy ba, nawet katolicy nie omieszkają wykorzystać okazji by podstawić nogę kulejącemu.
  Są święta, zastanówcie się czasami nad sobą. Póżniej nad tym co zrobić właściwego.
  A ci bez "winy" rzucają czym popadnie.

 • Upomnienie braterskie.
  Jeżeli twój brat zgrzeszy przeciw tobie, idź i upomnij go w cztery oczy. Jeśli cię usłucha, pozyskasz swego brata. Jeśli cię nie posłucha, weź ze sobą jeszcze jedną lub dwie osoby, niech cała sprawa rozstrzygnie się w oparciu o dwóch lub trzech świadków. Jeżeli ich także nie posłucha, powiedz o tym Kościołowi. A jeśli nawet Kościoła nie posłucha, niech będzie dla ciebie jak poganin i celnik.
  Zapewniam was: Wszystko, cokolwiek zwiążecie na ziemi, będzie związane w niebie, a cokolwiek rozwiążecie na ziemi, będzie rozwiązane i w niebie.
  Zapewniam was jeszcze: Jeżeli dwaj spośród was zgodnie o coś poproszą, otrzymają wszystko od mojego Ojca, który jest w niebie. Gdyż tam, gdzie dwaj lub trzej zbierają się w moje imię, jestem pośród nich.

  Ewangelia wg Św. Mateusza 18, 15-20.

 • Anonim (ANxSf2), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Boleslawieckie piekielko.

 • Anonim (AN0sli), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ale kompromitacja! A równocześnie dowód na brak jakichkolwiek kwalifikacji merytorycznych i moralnych "J. Bolesławieckiego" (wiemy jak naprawdę się nazywa) do publikowania artykułów gdziekolwiek. Wstyd, wstyd, wstyd!

 • Anonim (AN0sli), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ale kompromitacja! A równocześnie dowód na brak jakichkolwiek kwalifikacji merytorycznych i moralnych "J. Bolesławieckiego" (wiemy jak naprawdę się nazywa) do publikowania artykułów gdziekolwiek. Wstyd, wstyd, wstyd!

 • Anonim (AN09BZ), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  A kuku! ["Bolec w klatce lwa"]
  http://www.istotne.pl/a7100.php

 • Anonim (d7dXRU), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Czemu emem robi z siebie pajaca a z czytelnikow debili? Co zakonczył prace ze swoim ojcem? Ahh tak przeciez nikt oficjalnie ne wie, kim jest J. Boleslawiecki. Dzis "zakonczono" prace z J. Boleslwiecki, jutro prace rozpocznie Wróżka Wiewiórka, a jak zaliczy wpadkę, to zakończą z nią wspólpracę :).

 • Przecież od zawsze J. Bolesławieckim był Kazimierz Marczewski. I Marcin nie zawiesi z nim współpracy. Po prostu Pan Kazimierz zaprzestanie kopiowania felietonów z sieci i podpisywania ich pseudonimem J. Boleslawiecki.

 • Anonim (AsdU1q), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  To nie jest człowiek, który byłby w stanie napisac felieton, dlatego zawsze dziwiło mnie, gdy mówiono, że to on ukrywa sie pod tym pseudonimem. Plagiatowanie, które jakoś do tej pory nie przyszło mi do głowy, wiele w tej sytuacji tłumaczy. Teraz gdy zablokowane zostały wszystkie teksty Bolesławieckiego, nie można ich niestety sprawdzić pod tym kątem.

  To teraz niech ktos mi powie, kim jest Boletus?

 • Boletus jest tajną bronią Bolca. Tworem powstałym po zbyt długiej lekturze "felietonów" J. Bolesławieckiego.

 • Anonim (AN09Pz), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  A jak będzie teraz podpisywał?

 • Anonim (A81YT7), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Dobra dobra!
  Nim historia o ojcu zamarzniętym pod drzwiami bolesławieckiego lekarza okazała się bzdurą, obrzucono kamieniami domy dwóch tutejszych lekarzy.

 • 1
 • 2