BKS: IV-ligowe rozgrywki ruszą 15 sierpnia

Dyskusja dla wiadomości: BKS: IV-ligowe rozgrywki ruszą 15 sierpnia.


 • Anonim (AE7wDh), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Panie Krzysztofie mała korekta: ŁKS Łęknica gra w IV lidze lubuskiej :)

  http://bksbobrzanieboleslawiec.futbolowo.pl/.

 • Tak jest, już poprawione.

  Dziękuję i pozdrawiam,

 • Anonim (AHC3XI), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  No mam kumpla z brzegu. Po prostu musimy to wygrać. Ja wierzę, że uda nam się awansować do 3 ligi. A co tak jak przeszlismy okręgówkę to z paroma wzmocnieniami możemy śmiało atakować. Trzeba sobie stawiać wyższe cele. # liga u nas w Bolesławcu to już fajnie brzmi. Pozdrawiam i powodzenia Panie trenerze.

 • Anonim (qfMGq), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jak przyciagnac kibicow na stadion, jak przyciagnac sponsorow- oto sa pytania. Konia z rzedem temu kto zna na nie odpowiedz i bedzie ona skuteczna.

 • Anonim (AN0hKa), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Pytasz jak przyciągnąć kibiców, sponsorów - odpowiedz jest prosta "ROZUMEM" jeżeli kibice, sponsorzy, włodarze miasta nie akceptują sytuacji jaka jest w klubie to trzeba ją zmienić - proste? Trzeba postawić na młodzież ale dosłownie, BKS przez ostatnie lata stoi w miejscu i przebiera nogami, nie sprawdziły się ich opinie że w Bolesławcu młodzież ciężko wyciągnąć na boisko - powstało wiele szkółek piłkarskich i kto je prowadzi - byli piłkarze i działacze BKS - dlaczego tego nie mogli robić w BKS.

 • Anonim (ANUTfX), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ogolnikow bylo juz wiele, mozesz podac szczegoly? Latwo jest mowic na tym poziomie ogolnosci.

 • Anonim (AN0hKa), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  "Smyk" dla ciebie to może ogólniki ale dla ludzi chcących pracować na rzecz klubu powinno być zrozumiałe - to co robili do tej pory nie sprawdziło się, każda złotówka zainwestowana w dotychczasowy kierunek klubu przynosi straty - co da złotówka zainwestowana w sprowadzonych zawodników i "trenera ' pierwszej drużyny? Komu przyniesie zysk? A z drugiej strony złotówka zainwestowana w trenerów grup młodzieżowych to duży zysk dla przyszłości całokształtu klubu. Przy prawidłowej pracy klubu przez ostatnie lata nasza młodzież dziś powinna tworzyć pierwszą drużynę - tyle straconych lat.

 • Anonim (Ak5ucu), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  A jeżeli ta młodzież nie gwarantuje odpowiedniego dla 4 ligi poziomu sportowego to co wtedy? Grać na siłę po wioskach byleby swoimi? Klub jest przede wszystkim dla kibiców.

 • Anonim (AN0hq5), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  A dlaczego wymyśliłeś sobie IV ligę? Bo miasto 40000 tyś - to nie jest wyznacznik w rankingach - wyznacznikiem jest fachowa praca w klubie nie dyrdymał typu musimy awansować tylko robimy to na co nas stać, tak jak jest w życiu - ty tez nie masz nowego mercedesa i luksusowego domu choć na pewno byś chciał ale może kiedyś. Jak najbardziej klub jest dla kibiców i co niektórzy powinni to zrozumieć.

 • Anonim (Ak5ucu), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Dlatego sobie wymyśliłem bo jako kibic chciałbym oglądać swój klub w jak najwyższej lidze. Przykład Wojciechowskiego czy Sobkowa pokazuje że klub nie olewa szkolenia młodzieży i ci najzdolniejsi mogą się wybić. Jeśli naprawdę jesteś kibicem BKSu to zapewne pamiętasz okres kiedy BKS grał samymi wychowankami. 5 lat w okręgówce i 0-7 z Raciborowicami.

 • Anonim (AE7Fkd), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie
 • Anonim (Van8P), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  I dalej same ogolniki, w tym jestesmy najlepsi.

 • Anonim (AN0yxb), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Kiedy piłkarze wracają z obozu w Dziwnowie?

 • Z tym Dziwnowem to ktoś rozpuścił plotki. Nie było żadnego obozu seniorów w Dziwnowie.