Opinie o bolesławieckim odz.psychiatrii

 • Anonim (A7qawG), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Anonim pyta jak postrzegacie naszom dolno slonskom sluzbe zdrowia np. Psychiatrie. Czy ona cos pomaga w leczeniu bardzo prosze o wasze komentarz lub sugestie.

 • Anonim (AkNjcK), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ona jest tak samo do dupy jak twój język polski.

 • Anonim (A7qawG), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  A co do mojego jenzyka polskiego to mam to w d... a tak powazie to jak jest.

 • Anonim (AE7FgS), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Naszej służbie zdrowia można przeciwstawić się jedynie siłOM i godnościOM osobistOM :).

 • Anonim (A7qawG), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Wenzykiem... pamientam ten skecz ale nasz sluzba zdrowia jest daleko od idealu np ja zebym mugl zajestrowac do lekarza specialisty to no spoko musze wstac o czwartej rano i to nie jest pewne ze sie dostane i jak mam to okreslic z kulturom osobistom...

 • Anonim (AE7eec), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  No wiesz co Pawełek, to ja ci współczuje a ty tak brzydko się wyrażasz? Fe, nieładnie.

 • Anonim (AE7FZv), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Pawełku co jest kolego grane, myślałam, ze jesteś poważnym facetem, a tu okazuje sie, ze jesteś prowokatorem?

 • Anonim (A7qVrg), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Siostrzyczko droga chce takom mini dyskusje ogulnom polskom co z szitalami psychiatrycznymi i dokond to zmieza ja wiem finanse szkolenie pielengniarek czy pielengniarzy my chozy pacienci to nie towar tylko ludzie tylko cos muwie i pisze o sobie mojom cos w glowie balagan nie nie niejestem prowakatorem tylko chce szczerze porozmawiadz, pisac. Co dalej z psychiatriom przepraszam cie siostrzyczko ze nie jestem godzien do dyskusji ca ja moge pawelek przepraszam.

 • Anonim (A7qVrg), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Pawelek chce cos jeszcze napisac mazy mi sie takie cos jak, psychiatria z ludzkom twarzom, np ludzie chorzy nie powinni sie bac pujsc do psychiatry lub psychologa som rurzne sposoby aby sobie pomudz zeby niepopelniac razoncych blendow jak alkochol narkotyki lub popelnic samobujstwa mnie to kilka krotnie zdarzylo, planowanie doslownie. Alkohol i popelnic samobujstwa. Ja pawelek prowakator nie chce napisac wykrzyciec ze nie tam gdzie mieszkam tojest takie cos jak, dzienny pobyt. Jest tam lekarz psychiatria psycholog a nawed terapelci chce wywolac ogulnom dyskusie na temat psychiatri. Psychologia a nawet terapelci terz som potrzebni wiem liczy tylko kasa, narodowy fundusz zdrowia ktory no coz... pawelek nic niema do szpitala psychiatrycznego w boleslawcu tylko szczera dyskusia dokond zmierza ta psychiatria szpitale czy na miejsce niecza tak dlugo czekac przepraszam czeba miec znajomosci aby dostac pzyznaje niedowiadowalem sie bo jakom odpowiedz dostane... siostrzyczko kochana mila mnie zalerzy na dyskusji a pawelek niemo bloga ani fejsbuka bo boi sie nie milych komentarzy na moj temat ja facet jestem wrazliwy siostrzyczko i nie tylko przepraszam za blendy ortograficzne i zle wyrazenia.

 • Anonim (AtPxas), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Pawełek :) to inteligentny prowokator z kadry... , która powinna leczyć i to skutecznie autentycznych Pawełków :) Jest w tym zakresie dużo do zrobienia w obecnych czasach. Jak wszystko w tym kraju jest wyśmiewane, a po kątach ludzie cierpią i płaczą-autentycznie.

 • Anonim (AtPx2M), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Sam jestem ciekawy kim jest Pawełek... Bo wbrew temu jak pisze wygląda na człowieka dobrze zorientowanego w realiach szpitala psychiatrycznego...
  A co do leczenia... to czasami wygląda, że to personel powinien być leczony a nie pacjenci :) I może odpowiedzmy na apel Pawełka... Kto został wyleczony w tym szpitalu? Komu pomogli a komu zaszkodzili?
  2013-06-11, 13:24Czy czasami nie jest tak, że kilkadziesiąt osób żyje w dostatku z "Pawełków"...

 • Anonim (A7qVrg), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Witajcie na samym poczontku chce napisac zem niejest z kadry czy jak wolicie personelu leczniczego tylko pawelek szary pacjent kilka krotnie leczony psychiatrycznie oczewiscie w szpitalu pysychiatrycznym w boleslawcu bylo super tylko czegos brakuje moze otwartosci lekarzy czy wogule personelu leczniczego ja wiem to tylko ludzie i oni majom problemy ale jak ja pawel ma powiedziec psychiatrze ze alkochol byl ucieczkom od szareg zycia mysli samobujcze zamykanie sie w wlasnym swiecie czy sie upic i miec prawie 5 procent alkocholu we krwi albo chce sie zabic czy lekarze zrozumiejom czy personel tez. Pawelek wie jak jest niektorym bardzo cienzko brak bezpertkw na lepsze jutro niema milosci do drugiego czlowieka moze to zabrzmi glupio mowie osobie nie urazonc innych chorego psychicznie kto takiego zrozumie czy naszym kraju niema dlamnie miejsca i dlatego pytam dokont zmierza nasza dolno slonska psychiatria pawelek pyta was przepraszam za blendy ortograficzne.

 • Anonim (VBmnO), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  ;) odpowiadam tobie. W przypadku ciebie medycyna jest bezradna. Nie wymyślono jeszcze takiej tabletki. Którą łykasz i ci się porządkuje pod deklem. Ale nie trać nadziei. Zdrowia życzę.

  2013-06-11, 17:50Anonimie, na poczontku zapraszam na wizytę. Do psychiatry nie jest potrzebne skierowanie. Ustawimy leki, będzie dobrze. Oczywiście podczas leczenia, żadnych używek. Inaczej to nie ma sensu.
  Pomyślności.

 • Anonim (A7qVrg), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Witaj siostrzyczko dzienkoje za odpowiedz no to pocieszylas psychiatria jest bez silna czy bez radna no to sie doigralem przezyje jakos dzienkoje za zdrowie ktorego sie niema od, zachorowalem przed 18 rokiem zycia a co do lekow to mam perazin25mg pernazin100mg surpirid 100 siostrzyczko dzienkuje za zaproszenie na wizyte szczera rozmowa do bulu bez tajemnic 36 lat swoje robi w jak napisalas deklem tez ale nie odpowieliscie jest dlamnie miejsce w tym kraju bez milosci i tolerancji tolerancji tolerancji dla chorego psychicznie czlowieka nie bende sie rozklejal bo poco i komu.
  2013-06-11, 18:51A zeby nie bylo tak tragicznie to dzienkoje bardzo za wszystko z calego mggo serca dzienkoje.

 • Anonim (AN0Wxg), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nie widzicie że rżnie głupa. Kiedyś był taki Domin 18 z którym też nie można było się dogadac.

 • 1
 • 2