Mężczyźni, Którzy Nienawidzą Kobiet

 • Anonim (AE7g51), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Mężczyźni, Którzy Nienawidzą Kobiet... I Hurtowo z Nimi Spią. Październik 31, 2013. Kilka miesięcy temu napisałem kontrowersyjny artykuł o tym, jak dochodzi do zdrady kobiety. Dziś rozwinę ten temat i powiem Ci jaka jest prawda kwestii bycia dupkiem, nienawidzenia kobiet, pomiatania i upadlania kobiet. Jeśli jesteś delikatnym chłopcem to lepiej walnij sobie drinka przed lekturą :) Ten tekst raczej nie jest dla nowicjuszy... W niszy uwodzenia panuje pewien specyficzny mit. Mit traktowania kobiet w wyjątkowy sposób, uwielbiania kobiet, wręcz niczym nie uwarunkowanej miłości do kobiet. Kalibabka mówił o tym jak kocha wszystkie kobiety. Zan Perrion, jeden z guru uwodzenia z USA, mu w tym dzielnie wtórował. W latach 2006-2008 zarówno ja (Adept) jak i Solid z grupy Warsaw Lair chłonęliśmy takie podejście jak gąbki. Myślałem sobie „kochanie wszystkich kobiet jest takie fajne i romantyczne... tak ładnie współgra z moim miłym wychowaniem od dzieciństwa... ”. Romantyczna słodycz się ze mnie wylewała litrami. Ale rezultaty z kobietami były, hm... takie sobie. U Solida większe, bo on zawsze miał w sobie romantyczną stronę. Ale ja ciągle z różnych stron miałem wiele przykładów tego jak kobiety będąc źle potraktowane, wręcz wpadają w obsesje na punkcie danego faceta. Więc coś mi nie grało... Z jednej strony słyszałem „Gdy naprawdę pokochasz kobiety, gdy zrozumiesz swoją wyjątkową więź z kobietami to zaczniesz najwięcej zaliczać”. Ale od kilku różnych naturali z mojego otoczenia słyszałem coś KOMPLETNIE przeciwnego. Pierwszy z nich, taki którego poznałem w życiu od strony uwodzenia, swoje NAJWIĘKSZE sukcesy z kobietami miał wtedy, gdy rzuciła go kobieta w której był zakochany. Bardzo ciężko to przeżył, był bliski samobójstwa. A potem dopiero się zaczęło... Zaczął hurtowo podrywać laski i z nimi spać. One przychodziły potem do mnie i płakały mi w rękaw dlaczego ON jest taki niedobry, dlaczego on nimi gardzi i one nie mogą go przestać kochać. Oburzony na takie przedmiotowe traktowanie kobiet poszedłem więc do niego i wytłumaczyć mu, że „ G. ŹLE CZYNISZ, TAK SIĘ NIE POWINNO POSTĘPOWAĆ Z KOBIETAMI! ”. :).

 • Anonim (AE7g51), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Na to G. Powiedział mi „słuchaj Marcin, wszystkie kobiety to TĘPE BYDŁO, gardzę nimi, są tylko moim zlewem na spermę, do niczego innego się nie nadają... ”.
  I popłynęła dalej litania brudu i nienawiści do kobiet.

  Zamurowało mnie. G. Zaczął wtedy mi tłumaczyć swoje podejście i stosunek do kobiet. Było to nasycone pogardą i wstrętem do inteligencji kobiet. Płynął potok jadu i nienawiści.
  Nie wiedziałem dlaczego, ale u niego to działało niesamowicie.

  Potem poznałem też innych facetów, którzy nienawidzą kobiet i udaje im się sypiać z nimi na okrągło.

  Dlaczego takie podejście do kobiet działało?

  Po latach mogę powiedzieć Ci, że dzieje się tak dlatego, że masa atrakcyjnych kobiet wie, że są rozpieszczone i gdy jakiś facet traktuje je jak księżniczkę, te poznają, że nie zachowuje się naturalnie względem nich. Jest to typowe i nie wywołujące żadnych emocji.

  Z drugiej strony jest koleś, który jest wyluzowany, zabawny, pewny siebie, może nawet uszczypliwy, traktujący ją jak gówno, jak przedmiot do ruchania.
  W[…]a ją to niesamowicie, przeczy jej wszystkim poprzednim doświadczeniom i wychowaniu... i jednocześnie wywołuje silne uzależniające emocje!
  Kobieta czuje jego autentyczność i pewność siebie. Nie ma go w garści, nie może nim sterować jak innymi.

  99% kobiecych sztuczek bazuje na ZAINTERESOWANIU SEKSUALNYM faceta. Jeśli on jej tego nie daje, to ona czuje swoją bezsilność. To ją w[…]a jeszcze bardziej. Emocje (nowe) nakręcają się jeszcze bardziej.

  Faceci, którzy ciągle mają seks z wieloma kobietami, a przy tym ich nienawidzą, mają kilka cech wspólnych. Często są dominujący, męscy i pewni siebie. Pomiatają kobietą, są przykrzy i niemili dla kobiety. Wiele kobiet nieświadomie lubi takich kolesi, wręcz uwielbia. Nie wiedząc dlaczego.

  Nie ma w uwodzeniu takiej prostej prawdy jaką by chcieli początkujący.
  Żelazne teksty i taktyki nie zawsze działają w 100%. Bo kobiety to nie roboty z taśmy produkcyjnej.
  Kobiety mówią, że lubią szczerych facetów i że szczery facet to wręcz ideał. Ale ze szczerością jest tak jak z kwiatami i prezentami dla kobiet.

 • Anonim (Akmapn), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Znam tę historie. Ciekawe cz znam ciebie?

 • Anonim (AtPxjQ), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Generalnie to faktycznie tak jest, ze kobiety wola chuliganów i facetów którzy maja swoje zdanie i nie boja sie go wyrazic (choć w wiekszosci temu zaprzeczają ). Potulny facet jest dla nich zwyczajnie nudny. Nie zgadzam sie natomisat ze słownictwem jakie tu zostało użyte, zlew na sperme" czy traktowanie kobiety jak, gówno ". Takie zachowanie jest moim zdaniem objawem choroby psychicznej lub zwykłej prymitywnosci tego kto sie tak zachowuje.

 • Anonim (AE7g51), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Druga część, oczywiscie ale własnie te wulgaryzmy muszą być, ponieważ to jest całe sedno w jaki sposób niektórzy traktuja kobiety.

  Zdarza się, że mówię dziewczynie „słuchaj Zosiu, nie wiem co się dzieje, do niedawna byłem takim s[…]m... bawiłem się kobietami, zostawiałem za sobą płacz kobiet i emocjonalne zgliszcza... a teraz przy Tobie coś we mnie pękło, zrozumiałem jakim byłem s[…]m... to Ty tak na mnie działasz... nie poznaję siebie... chcę być dla Ciebie dobry... „. I kobieta się rozkleja. Spełnia się jedna z jej romantycznych fantazji.

  Ujarzmia dzikiego wolnego ogiera/pirata/drania. To sytuacja wręcz jak z Harlekina.
  Po czym idę do drugiej dziewczyny i mówię „słuchaj nie lubię tej Zośki, ona jest jakaś dziwna”, a Aśka „przecież czytałam co Ci na Facebooku napisała! Tam pisze, że jesteś jej sympatią! ”. Ja na to „tak, pewnie chciałaby nią być, ale ona jest jak bluszcz, wyobraża sobie, że jestem jej, a tak naprawdę moje oczy cały czas szukały Ciebie... ”. Aśka „ale przecież siedzieliście przytuleni i chyba całowała Ciebie? ”.
  Ja: „no co ty, nigdy bym bez przymusu jej nie pocałował! Zmusiła mnie, no co miałem zrobić? :) ”.
  Aśka: „Ale kłamiesz ty draniu! Nie wiem co ja w Tobie widzę, o boże... ”. I ona pragnie mnie jeszcze bardziej. Mimo, iż wie że kłamię.

  Więc gdzie jest prawda?
  Prawda jest taka, że możesz mieć wiele różnych „uwodzielskich tożsamości” i każda z nich będzie działała dla Ciebie z inną kobietą i w innej sytuacji.

  Gdy dziewczyna mówi mi, „ja mogę się całować tylko z moim chłopakiem, z facetem z którym jestem w związku”. To mogę powiedzieć „Nie wiem dlaczego, ale myślę że mógłbym być Twoim chłopakiem. Chcę nim być, dawno nie byłem w związku, tak... definitywnie jestem Twoim chłopakiem ;) ”. Kłamię i całuję ją.

  Być może teraz część facetów nie mających wielu doświadczeń z kobietami zacznie mnie wyzywać, krytykować itd. Podobnie było sporo takich komentarzy pod artykułami o zdradzie z kwietnia 2013. Wielu kolesi myśli sobie „Ten Adept jest złym człowiekiem! Źle traktuje kobiety. Powiedział jej, jest jej facetem. Kłamał i to jest potworne! Ojojoj! ”.

 • Anonim (AE7g14), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ciekawy artykuł.

 • Anonim (AE7FNz), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  O! Widzę znawcę tematu i specjalistę :) Witaj w klubie, chętnie bym się z Tobą poznał i powymieniał doświadczenia, ale to nierealne i raczej nie toleruję konkurencji i konfrontacji. Masz absolutną rację i choć to zaledwie muśnięcie czubka góry lodowej to dla niektórych aż nazbyt wiele do myślenia i bulwersacji. Jestem takim s. Synem - odkąd rzuciła mnie lata temu miłość mojego życia (do dziś ją kocham ) cieszę się wielkim powodzeniem i mszczę się na nich jak tylko mogę, a one są takie jak napisałeś :) Brawo za odwagę!

 • Anonim (AtPxwP), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet i... hurtowo z nimi śpią niczym się nie różnią od męskich prostytutek poza tym, że robią to za darmo :) Pamiętaj, że dziewczyny też lubią seks i jeśli jakaś to robi, to dla tego, że ma na to ochotę. Skoro zrobiła to z tobą, to prawdopodobnie robi to z każdym, który się nawinie, więc czym tu się chwalić? ).

 • Anonim (AE7wRd), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  No i niczego nie zrozumiałaś :) Ech kobieta :D.

 • Anonim (AtPxwP), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ech. Mężczyźni... :) Myślą, że jak przelecą kilka pustych panienek, którym obojętnie z kim i gdzie, to są znawcami kobiet :) Jeśli myślicie, że te panienki płaczą po nocach za wami, to się mylicie :).

 • Anonim (AsdU1q), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ludzie to ścierwo, które nalezy wyeliminowac.

 • Anonim (AtPxV9), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  No i niech ten g. Sobie żyje jak chce, osobiście mnie on nie interesuje. Na szczęście nie on jeden żyje na tym świecie. A ten g. To niech się leczy!

 • Anonim (AN0WJ5), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Napisał człowiek.

 • Anonim (eGd8dJ), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  , mężczyźni którzy itd.... ".
  Myślę że temat do zamknięcia.
  Każdy facet lubi kobiety a jak się nie układa to zazwyczaj wina leży po obu stronach.
  Nie wszyscy faceci są tacy źli, tylko czasami trzeba się nimi odpowiednio zająć.