Umiejętność rozmowy

 • Są takie sytuacje, w których rozmowa może bardzo pomóc! Niepotrzebnie jej unikamy, obawiamy się! Dlaczego ludzie nie umieją ze sobą rozmawiać gdy się obwiniają, gdy nie rozumiemy dziecka, gdy jest żle, gdy stała się tragedia, gdy rozpada się małżeństwo?

 • Anonim (AHdKg7), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Qrwa Roko 28 przez twoje tematy zaraz w depreje wpane :-).

 • Anonim (ejpjsi), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Hahaha!2011-04-03, 00:42Proponuję rzut laptopem na odległoś! :). )).2011-04-03, 00:45A co, do tematu-roko28, hm? Tak nic innego, tylko brak zaufania :) i problemy z. :)
  Pozdrawiam!

 • Faktycznie tematy Roka jakieś koszmarne :-////.

 • Anonim (ANxJlr), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Wykonywanie zawodu czasami udziela się tematyką na forum. Cześć Lotusku, jaka temperatura otoczenia u Ciebie. Założę się, że tylko pozazdrościć. Nurkowałaś już?

 • Anonim (AtPGVh), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Takie posty czytam i wyciągam wnioski z mądrości doświadczeń autora. Nie wypowiadam się, iż musiałbym bezprzedmiotowo ścierać się z takimi kretyńskimi wpisami, których próbkę dał hipokryta Niemim i "Ta" "młoda, piękna i bogata". Faktycznie temat Roka jest jest jak najbardziej sensowny, iż ludzie się zagubiają i nie potrafią się otworzyć na dobre i szczere słowo drugiego człowieka. Wiadomo, że słowo czyni cuda... na początku było SŁOWO... Tylko jak się trafi na takie "słowo", które niosą z sobą wypowiedzi przytoczonych już adwersarzy, to rence opadają... Miłej niedzieli z dobrym słowem!

 • Anonim (ANxJlr), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Bóg zapłać na twoje rence.2011-04-03, 09:51Ręce.

 • Anonim (AtPGVh), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  @Myszka (Agniszka, która tutaj nie mieszka? ) w bardzo prostą pułapkę wpadłaś i to jest cały sens, który wywiodłaś z mojego postu, jesteś bardzo bystra. Było to zamierzone i dlatego nie podejmuję bezpostaciowych dywagacji z Tobie podobnymi forumowiczami. Jakoś i sens Twoich wypowiedzi w temacie głównym, który bardzo sensownie wywołał Roko już jest zwekslowany w wpisie do "Lotusa" i nie omieszkałaś mnie sponiewierać, ale tym samym wiesz na co wyszłaś? Pozdrawiam bez domieszki ironii.2011-04-03, 10:31Rozróżnij znaczenie słów "jakoś" i "jakość", uprzedzam niepotrzebne wywody.

 • Anonim (A7qVJB), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ale jaja :) Czy Pan, już realista, uważa mnie i Myszkę za jedną, tą samą osobę?

 • Anonim (ANxJlr), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Realisto Twoja dedukcja Jakoś jest złej jakości. To tyle w umiejętności rozmowy.2011-04-03, 10:39Chyba na yo wygląda Agnieszko. Wróciłem z kawy od sąsiadki. Zaraz będę do Ciebie dzwonił.

 • Anonim (AtPGVh), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nie śledzę tak wnikliwie tego forum i jeżeli są "jaja", że K-g wziąłem za Kołobrzeg i w konsekwencji przyjąłem w zamiarze ewentualnym połączenie autorek, a nie jest to prawdą, co wyraża powyższy post, to sorry Pani Agnieszko :-) ) z Kołobrzegu. Miłej niedzieli w słonecznym kurorcie.

 • Anonim (AmR6Vm), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Realisto cwany cfaniaku masz problem z reNcami a ze wzrokiem też?
  Cfaniaku przejrzyj forum i zobacz jakie wątki zakłada Roko 28; samookaleczenia, eutanazja, sznyty.
  Wstałeś lewą nogą to fkurzaj forumowiczów :-).

 • Anonim (AtPGVh), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Podsumowując, tak wygląda "umiejętnośc rozmowy", czy warto coś jeszcze tu dodawać? Twierdzę, że w prosty sposób widać jak z poważnego tematu wychodzi jak zwykle nicość. Mimo wszystko pokazuje to w prosty sposób o czym ludzie boją się mówić, o istocie SŁOWA, które może podnieść człowieka lub jego zabić. Paniom życzę miłych konwersacji przy aromatycznej kawce :-) )a, nie zapomnijcie o dobrym słowie!2011-04-03, 11:19Upss, odezwały się nożyce :-) ) Swoim sposobem zawężasz sens przekazu wątków założonych przez Roko, iż w swojej ocenie jesteś selektywny. Wybierasz tylko to co Ciebie bulwersuje i myślisz, że to jest poprawne społecznie. Czy przywołane (wybiórczo) przez Ciebie "samookaleczenie", "eutanazja", "sznyty" nie są teamatem do społecznej dyskusji? Smiem twierdzić, że o wszystkim należy mówić, ale w sposób konstruktywny z poszanowaniem odmienności drugiej osoby. Mogę nie zgadzać się z czymś, ale z góry nie zakładam zła w zamiarze! ROZUMIESZ? Nie będę dalej Ciebie uświadamiał, iż musielibyśmy "przejrzyć" od początku znaczenie SŁOWA, a Ty powinieneś to choć troszku starać się zrozumieć, ponieważ chciałeś to SŁOWO głośić... Zapewniam, że wstałem z radością i dziś mogę sobie pozwolić na pisanie o SŁÓWIE! Niech Ci cierpią, którzy SŁOWA nie rozumieją. Miłej niedzieli w duchu dobrego SŁOWA bez domieszki ironii!

 • Anonim (A7qVJB), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  No to coś na wesoło :)

  2011-04-03, 11:38

 • Anonim (AtPGVh), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Mimo, że merytoryczna dyskusja w zasadniczym temacie została zwekslowana "słowem", to miło jest posłuchać swoiskich klimatów, iż mój tata pochodzi z tych stron. Agnieszko, mam 50% "Jugola". Miłej niedzieli.