Eutanazja

 • Dlaczego temat eutanazji jest tak bardzo kłótliwym tematem? Jesteście za czy przeciwko eutanazji?

 • Kiedy zaglądam na to forum, jestem jak najbardziej ZA. Poza tym nie "kłótliwym", tylko "kontrowersyjnym". I co niby mozna na ten temat powiedziec odkrywczego? Zapewne jakis bezmózgi dupek strzeli, że trzeba gazować niepełnosprawnych i bezdomnych. Ktos inny przypomni, ze miasto jest osrane i trzeba pozabijac kundle, a Przemysław wypali, ze w państwie Palikota nie będzie potrzeby myslenia o eutanazji, bo wszyscy będą zdrowi i szczęsliwi. Więc, Roko drogi, wątek jest niestety bez sensu.

 • Anonim (Am6ukN), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Roko 28, czy ty masz jakiś problem ze swoją osobą.
  Zakładasz dziwne wątki na forum - sznyty, eutanazja, samokaleczenia.
  Niemim proponuje abyś wstał od kompa i poszedł się nawalić. Jak to niepomoże to w poniedziałek zarejstruj się do psyhologa.

 • Anonim (ejpjsi), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Tematy są na "czasie", a rodzice w wolnym czasie forum poczytają i może wtedy przejrzą na oczy! Znam te problemy i jestem przyjaciółką młodzieży, koledzy i koleżanki mojego dziecka zawsze rozmawiają, żartują ze mną, nie jestem tylko rodzicem, a też przyjacielem :).

 • Anonim (Am6bs0), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Najlepszym przyjacielem rodzica i nastolatka jest PAS (taki wojskowy skórzany).
  25 pasów na gołą dupe leczy ze wszystkich problemów.
  Po takim masażu pupy ulatują chore pomysły z głów młodzieży.

 • Anonim (ejpjsi), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ha, haha, racja! A potem co? Zadzwoni dziecko na policję, i siedziec przez moje nerwy poszłabym? Tak, za komuny każdy wpi... ol dostał jak coś przeskrobał i cicho siedział, a jak coś nie pasowało, to poprawka :( j bolało :( byłam łobuziarą :).

 • Sister Mary, po raz pierwszy, na tym forum, przeczytałem coś tak składnego, jeżeli jeszcze, zaiste wyglądasz tak jak na tej fotce, to już się zakochałem

 • Anonim (Am6T9I), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Byłaś łobuziarą a wyszłaś na ludzi :-) Pas jest niezbędnym atutem rodzica.
  Ps. Czy po takim masażu pupy miałaś takie problemy jak Roko 28?

 • Anonim (ejpjsi), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Hahaha, nie wiem kto i jakie ma problemy? Ale ja mam swoje i nie patrzę na nikogo :) Niemim, zdziwiłam się Pana? reakcją :) awsze"ładnie "pisze, a dziś krytyka jakaś? "nie oceniaj nikogo, jak nic o nim nie wiesz", :)
  Niemim, masz rację, ale wtedy były inne czasy i młodzież inna. A teraz? Oni z nudów mają durnoty w głowie-a kosę i sierpa i żniwa! Hahaha to może rozumu i szacunku nauczyliby się :).

 • Anonim (Am6egL), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Roko co z tobą? Jak masz kaca giganta to wszystko ok. z tobą :-) Jak masz dalej chore myśli to do specjalisty jutro.

 • Ze mną jak najbardziej oki :) cieszę się, że mogę delektować się kawką w promieniach słońca i słuchać pięknej natury :) a z tobą jest wszystko oki? :-).