Czy warto być katolikiem

 • Anonim (Ap107I), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Gdzie szukać Boga w tych trudnych czasach, gdzie Kościół Katolicki ingeruje w państwo. Gdzie nie ma autorytetów, pedofilia i pieniądz najważniejszy. Może pójść za wzorem innych państw gdzie ludzie chodzą do innych Kościołów. Życie toczy się o naszą wieczność, w niebie lub w piekle. W Brazylii mamy 55 mln protestantów Protestantyzm w Polsce. Polskie Towarzystwo Hugenockie. Konfederacja Kościołów Reformowanych w Polsce. Kościół Zielonoświątkowy w Polsce. Kościół Ewangeliczny Misja Łaski w Warszawie. Kościół Boży w Chrystusie. Centrum Chrześcijańskie "Miecz Ducha". Kościół Adwentystów Dnia Siódmego. Kościół Adwentystów Dnia Siódmego Ruch Reformacyjny. Kościół Chrześcijan Baptystów. Kościół Chrześcijan Dnia Sobotniego. Kościół Ewangelicko-Augsburski w RP. Kościół Ewangelicko-Metodystyczny w RP. Kościół Ewangelicko-Reformowany w RP. Kościół Ewangelicznych Chrześcijan. Kościół Nowo apostolski w Polsce. Kościół Wolnych Chrześcijan. Kościół Zborów Chrystusowych. Kościół Ewangeliczny w RP. Kościół Nowego Przymierza w Lublinie. Kościół "Wieczernik" w Kielcach.

 • Anonim (ej7NSh), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Gdzie szukac Boga? Napewno nie u Klera, ktory zamiast sluzyc ludziom robi biznes zycia na nieszczesciu ludzkim. Ja osobiscie do wiary w Boga nie potrzebuje menadzera w kiecce. Boga mam w sercu i nazywam siebie Chrzescijaninem. Finansowanie klera uwazam za zbedne.

 • Anonim (AtPxRx), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Idź lepiej do: Kościół Chrześcijan Dnia Sobotniego. Wtedy będziesz miał niedzielę wolną i się wyśpisz.

 • Anonim (ANiwcu), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  A kto to jest Bóg?

 • Anonim (AL5WGK), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Do Sturm und Drang. Widze po ksywie, ze bratanek B16 sie odezwal. Zobacz lepiej ile jako katolik placisz (o ile jestes uczciwym katolikiem i placisz) podatku koscielnego w "Bananowych Landach" i przypomnij o przeszlosci braciszkow Ratzingerow, ktorym tak bardzo zalezy na maceniu w glowach Polakow. W Niemczech, tylko garstka wiernych jest dumna ze swojego popierza, reszta ma to/go w nosie. Dlaczego? Bo Bundestag i normalni Chrzescijanie nie maja zamiaru finansowac czegos, co nazywa sie WFF ( Watykanska Firma Finansowa ).

 • Anonim (AE7hQY), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jeśli człowiek postępuje zgodnie z wartościami moralnymi. Jeśli jest dobry to znaczy, że w coś wierzy. Ta wiara to Bóg i nie ważne jak On się nazywa.

 • U mnie są muzułmanie, katolicy, protestanci, buddyści i diabli wiedzą kto jeszcze. I wszyscy wierzą w Boga. I nikt tu nie pyta czy warto być katolikiem czy buddystą :-))))). Ot taki dziwny chory kraj ;-))))).

 • Anonim (A7HsbM), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jest warto, jedynie nie warto jest sluchac niektorych czarnych.

 • Kwestia wyboru.

 • Przed wyborami jak najbardziej trzeba byc katolikiem i politykiem ...............