Pożar w bloku przy ul. Jana Pawła II

Dyskusja dla wiadomości: Pożar w bloku przy ul. Jana Pawła II.


 • Anonim (AE7hVY), 9 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  " Ewakuowani mieszkańcy marzli na dworze" - dementuję tę informację, bowiem zaraz po ogłoszeniu alarmu otworzyliśmy szkołę i zabezpieczyliśmy dla poszkodowanych gorącą herbatę i ciepłe miejsce, w którym mogli bezpiecznie czekać na koniec akcji. Szkoła nadal jest otwarta. dyr. K. Filipowicz.

 • Wiceprezydencie jesteście boscy!2010-12-10, 02:01Oczywiście chodzi mi o to, że i ludziom pomagacie i czas na wpis na forum macie :).

 • Panie Kornelu, wiceprezydencie, przecież to nie Pana wina, że pożar wybuchł i ludzie czekali na mrozie przed budynkiem, kiedy ich ewakuowano. Trochę dystansu życzę do dopiero co otrzymanej funkcji.

 • Anonim (A54m1b), 9 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Trzeba się czymś pochwalić.

 • Anonim (ALTvdg), 9 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Mam nadzieję, że po tym zdarzeniu ktoś wreszcie powie zdecydowane "stop" gówniarzom, którzy zawsze balowali w tej piwnicy. Znajomym pewnego byłego policjanta zresztą.

 • Anonim (AE7h3s), 9 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Trzeba się starać o podwyzki :].

 • Anonim (AE7gzT), 9 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Znam Pana Kornela od lat i wiem, że zawsze zachowywał się jak człowiek i nigdy to jego zachowanie nie miało związku z pełnioną w danym czasie funkcją.

 • Anonim (ANxOoM), 9 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Masakra co było powodem?

 • Anonim (AtPxK9), 9 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Wg mnie to miły uczynek ze strony Pana Kornela.

 • Anonim (AkNO0h), 9 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Panie Kornelu. Polonisto! Raczej zapewniliśmy, a nie zabezpieczyliśmy.

 • Anonim, 9 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Wczoraj rano równierz palił się zsyp na Jana Pawła II 2B ugasil go na szczęście pracownik społdzielni bo też mogło by byc groznie. Może grasuje jakiś podpalacz?

 • Anonim (euQkX0), 9 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jaki podpalacz, na tym nieszczęsnym wieżowcu ciąży klątwa! To już drugi raz tak się stało, a może by się tak zapytać co niektórych debili z tego bloku i ich kolegów pijaków z wojskowego bloku, jest w tym całym wieżowcu klilku debili, mowa o piętrach 9 i 10, gdzie cały czas się piję, pali i siedzi po nocach na klatce razem ze swoimi kumplami z wojskowego bloku. Ci co wiedzą, o kogo chodzi, to będą wiedzieli kogo ma się na myśli. Powinno się eksmitowac takich oszołomów, a mieszkanie dać normalnym ludziom. A w spółdzielni w końcu powinni się za to wziąść, bo oni doskonale wiedzą o kogo chodzi, przez takich kilku oszołomów Spółdzielnia ma straty. Ale i mieszkańcy są tchórzami i boją się zgłaszać takie fakty na policję lub starż miejską. Ja jak tylko mam okazję, to zawsze tak robię i żadni gówniarze mnie nie zastraszą. Czas najwyższy z tym skończyć.

 • Anonim (AN0r1d), 9 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Pan Filipowicz polonistą! No, powinien się spalić ze wstydu za te błędy. Czy on uczy dzieci, że "herbatę można zabezpieczyć dla poszkodawanych"? To już świadczy o niskim poziomie jego szkoły!

 • Anonim (AE7Ima), 9 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Pewnie miało być "... i zabezpieczyliśmy przemarsz poszkodowanych do szkoły... " Niepolonisto, widać, że zdolności umysłowych to Ty nie masz :).

 • Anonim (ANuI45), 9 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Skoro można zabezpieczyć prowiant, to może i herbatę też? A może akurat herbata była z tego wieżowca? Wtedy to na pewno byłoby zabezpieczenie :) No ale ja nie wiem, widocznie Wy już znacie (niestety nie wiem skąd, 3 razy czytałem) źródło pochodzenia herbaty :D Tak w ogóle to faktycznie, 'bardzo poważny' zarzut. Co tam, że dał ludziom miejsce na ocieplenie i przenocowanie, herbate i inne rzeczy - najważniejsze, że napisał "zabezpieczyliśmy"! Wtedy cała reszta nie ma sensu, (P. S. - Ironia).