Karol Stasik o kampanii wyborczej

Dyskusja dla wiadomości: Karol Stasik o kampanii wyborczej.


 • Pan Karol Stasik rozbawił mnie niesamowicie .W 4 minucie i 5 sekundzie wywiadu stwierdził, że " nasz kandydat dopiero sie rozkręca "Tak od lutego się już rozkręca i rozkręcić nie może ....

 • Ćwir ćwir pięknie pięknie Panie przewodniczący. " Radykalizacja Nowaka bliższa PiS niż PO ". " Platformę popierają ludzie rozsądni " ' Społeczeństwo dojrzałe poprze naszego kandydata " Ćwir ćwir ćwir. Radykalizacja nie, ale uległość za fuszkę prezesa tak. Po co się napinać gdy tak jest dobrze. Nasz kandydat ma gdzie pracować i ja mam więc o co chodzi. Ćwir ćwir -- " po kampanii trzeba siąść do stołu " -- tylko po co? Po to aby znowu przyklasnąć większe zadłużenie? Trzeba było walnąć pięścią w stół - ludzie na to czekają. Pozowanie na wersalskiego dyplomatę nic nie da. Czas na zmiany Panie przewodniczący.

 • Anonim (ANuxHa), 9 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jakie to smutne, 8 lat temu była najbardziej brutalna kampania wyborcza, w której brali udział przede wszystkim Panowie Stasik i Roman i dzięki niej Pan Burniak przegrał. Cztery lata temu, jak startował na prezydenta Pan Stasik, też była brutalna ( pejsy, laptop itd. ) ale przegrał. Teraz Pan Stasik nie startuje na prezydenta i już nie chce brutalnej kampanii, teraz trzeba się dogadać z Panem Romanem kulturalnie, innego wyjącia nie ma, może coś sie dostanie z tego, już słynnego torta. Biedne to nasze miasto.

 • Ćwir ćwir ćwir Pan Prezydent to sprytny człowiek. Już dawno swoich oponentów porozsadzał po kątach / stołkach / - teraz jedzą mu z ręki. Po co ma się wysilać. Tu śmietniczek, tam trawniczek, lodowisko, basenik, kosteczka, fontanna, ławeczka A do tego Roman-sat i ambona / nie mylić z myśliwymi / - Budżet prezydenta na kampanię do tego to 60 milionów - a wasz? Ćwir ćwir.

 • Anonim, 9 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Pan Prezydent Piotr Roman jest politykiem i dzialaczem samorzadowym. Nie wszyscy sa wstanie tak doskonale laczyc te dwie tak wazne cechy.

 • Anonim (AtPx1z), 9 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Wasz sondaż to jakaś kpina i manipulacja! Chciałem oddać głos ale za każdym razem pojawiała się informacja że dzisiaj nie mogę i mam spróbować jutro! Jesteście żałośni!

 • Anonim (AE7gF9), 9 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Niestety też próbowałam głosować, jednak pojawiła się informacja, że dzisiaj to nie możliwe. Przy ponownych próbach w innym dniu było to samo. Zwyczajna manipulacja i z pewnością ten sondaż nie powinien być podstawą do komentowania preferencji wyborców. Jest zwyczajnie nierzetelny!

 • Pan Roman jest "politykiem i działaczem samorządowym", szlag mnie trafia gdy czytam takie wpisy. Ktoś kto w wyniku atrofii umysłowej podpisuje się czymś w rodzaju trzech krzyżyków nie powinien być aż takim ekstrawertykiem. Pan Roman w wyniku konkursu ofert objął stanowisko Prezydenta Miasta, jest tylko i wyłącznie urzędnikiem magistrackim. Nie "działa społecznie", za swoją pracę pobiera bardzo wysoką pensję wraz z szeregiem wymiernych dodatków. Zakres jego obowiązków i odpowiedzialności jest blisko CZTERDZIEŚCI razy mniejszy niż Prezydent Warszawy a apanaże takie same. Gdyby chciał, mógłby codziennie dwa razy obejść wszystkie bolesławieckie podwórka i wzorem byłego Prezydenta Zdrojewskiego odpowiadać,(co tydzień na żywo W-w TV Echo) na pytania mieszkańców. Gdyby chciał a mu się nie chce. Jedynie co regularnie kontroluje to przelewy pensji na swoje konto. Sam się określa jako bezpartyjny, nie jest członkiem żadnej ani za nim nie stoi żadna siła polityczna. Nie jest politykiem, nie jest działaczem społecznym, jest zatrudnionym przez nas i sowicie przez nas opłacanym administratorem. Menagerem który źle i arogancko kieruje firmą jaką jest Bolesławiec. Jest pracownikiem który nie spełnił pokładanych w nim nadzieii i którego należy zwolnić.ps. temu który podpisuje się swoistymi trzema krzyżykami sugerowałbym inny bardziej czytelny np. "..to mówił Jarząbek", a Prezydent z pewnością już będzie wieział o kogo chodzi

 • ĆWIR ćwir cemoi07 -- pięknie i prawdziwie. Nawet nie da się tego podważyć. Gdyby to rozesłać do wszystkich w mieście, prezydent przegrał by nawet z misiem GO GO.

 • Pan Prezydent jest w dodatku oszustem, startując z listy Prawa i Sprawiedliwości wykorzystał zaufanie jakim obdarzyli go sympatycy PiSu i wszyscy "prawdziwi Polacy" To dzięki mocy ich głosów został prezydentem a później się na nich wypiął, wystąpił z PiSu i już nie chce budować IV Rzeczypospolitej.

 • Ale to on dzierży Roman-sat oraz Ambon-sat.2010-11-06, 22:35To budowniczy socjalistycznej ojczyzny.

 • Było nie było RENEGAT, jaką mam gwarancję, że teraz mnie nie błyśnie swoją życią po oczach.

 • Anonim (ANuIto), 9 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Cemoi07 napisał, że Roman: wystąpił z PiSu i już nie chce budować IV Rzeczypospolitej. ". I choć by dlatego można na niego głosować - zmądrzał.

 • Anonim (AE7hTa), 9 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jeszcze Stasika nam brakuje. Prosze Pana Pan kocha tylko siebie a ludzi traktuje jak COŚ. I to coś czym można gardzić...

 • Nowość – napisy dla niesłyszącychPierwsi wśród bolesławieckich mediów wprowadzamy napisy dla niesłyszących w naszych programach publicystycznych. Pierwszym jest aktualne wydanie „Na światło dzienne”. Aby włączyć napisy należy nacisnąć przycisk CC na pasku w odtwarzaczu YouTube.Jeśli macie znajomych niesłyszących, możecie przekazać im tę informację.

 • 1
 • 2