Szczegóły przebudowy ulic Żwirki i Wigury oraz Karola Miarki

Dyskusja dla wiadomości: Szczegóły przebudowy ulic Żwirki i Wigury oraz Karola Miarki.


 • Anonim (An27qJ), 9 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Hehe rzal.

 • Anonim (AtPxSs), 9 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Do Niepowiem naucz się lepiej naszego języka ojczystego.

 • Anonim (AN0mLn), 9 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Niestety robotnicy wolno robia rozne rzeczy. Jakby przyspieszyli z tym ukladaniem chodnikow to by bylo super. Jesli faktycznie mieszcza sie w terminach to niech rano zrobia to co maja zaplanowane na caly dzien i zwina sie o 12:00 zeby ludzuim nie przeszkadzac.

 • Anonim (ALUIkZ), 9 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Śmiać się chce. Taki materiał i pytać dlaczego stoją. No kur... może mieli przerwę wtedy - zastanowiłeś się nad tym? Jeśli nie to nie szukaj sensacji.

 • Anonim (An2pa6), 9 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Tobie smiac sie chce a jak ja musialam przez piasek wychodzic z domu to nie bylo mi do smiechu.Dokladnie bylo tak jak na tym filmiku. Mogli ulozyc kostke ale siedzieli sobie na murku i popijali wode. Po godzinie jak wracalam z zakupow siedzieli gdzie indziej a ja dalej po piasku maszerowalam!

 • Anonim (ANGgT1), 9 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Chciał bym żeby Panowie wyremontowali wszystkie nasze drogi, żeby coś się ruszyło na Wojska Polskiego - Artyleryjska musiał by naszych mundurowych odwiedzić Kofi Annan albo Kim Dzong Ila.

 • Anonim (ANyjiu), 9 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Wszyscy KUR.A zawsze tłumaczą się przerwą! Robotnicy byudujący autostrady, naprawiający drogi i inne rzeczy za rzadowe pieniądze mają zawsze akurat przerwę! Tylko dziwnym trafem u prywatnych deweloperów czy jak coś stawia prywatna firma to ludzie pracują i ciężko dojrzeć przerwę! Taka dezorganizacja pracy jest u nas ze szok!

 • Anonim (AtPxDS), 9 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jak wam przeszkadza ich praca to sie sami wezcie za nia a po drugie praca fizyczna do najlzejszych nie nalezy wiec to ze ktos zrobi sobie jakas przerwe to nic strasznego zawsze narzekacie a w urzedach jak kawke popijaja to co taki pracownik nie moze chwile stanac i odpoczac chore.

 • Anonim (ANyjiu), 9 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Przerwa moze byc ale nie nonstop. Pamietasz ile robili chodnik na Zygmunta AUgusta? Porazka! Rozstawili slupki i nikogo na budowie nie bylo. Potem nagle w jeden dzien skonczyli wszystko.

 • Wystarczy się tylko dokładnie przyjrzeć i dość łatwo można stwierdzić dlaczego panowie robotnicy nic nie robią. Po prostu nie mają co układać, podstawioną mają tylko paletę z czerwoną kostką, z której układają jedynie wąski pasek przy krawężniku, co zresztą zdążyli już zrobić, szarej kostki z której ma powstać reszta chodnika nigdzie w pobliżu nie widać. Pytanie tylko dlaczego tej kostki nie mają? Czy jest to wina złej organizacji pracy i ktoś po prostu postawił im paletę za daleko (pomijając już fakt, że jak nie mają co układać to z pewnością znalazło by się dla nich lepsze zajęcie niż wpatrywanie się w nie ułożony chodnik). Czy może wystąpił jakiś problem na linii dostawca materiałów-wykonawca budowy (zbyt późno złożone zamówienie, jakieś zaległe faktury) i po prostu kostki wcale nie ma na budowie. No możliwe też, że paleta stoi 5 metrów dalej poza kadrem a panom robotnikom nie chce się nosić kostki bo mają kaca i debatują jak tu wypić klina tak żeby kierownik nie widział.

 • Anonim (AE7oCB), 9 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Zatrudnię wszystkich którzy krytykują robotników przy podobnej robocie i za podobne pieniadze. Zobaczymy jak sie wykazą? Zgłaszać się. Chętnie bym dotarł zlewozmywaka112.

 • Anonim (d9Vdnt), 9 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jestem chętny podaj adres.

 • Anonim (ANG2Ks), 9 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  No to kto odpowiada za drogi? Wice Starosta, czy kandydat na prezydenta?

 • Anonim (ANbByj), 9 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Haha goście stali kilkanaście sekund i zaraz wielkie halo... żenada. Dzie te afery.

 • Anonim (AE7hH9), 9 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Panowie każą nam się cieszyć, że w ogóle coś robią w mieście a nie czepiać się robotników. Przerwa na papierosa to żaden grzech, Tutaj kłania się socialistyczne podejście do pracy -. Wystarczy policzyć: 10 min na papierosa razy powiedzmy 5 sztuk i robi się prawie godzina - na jednego robotnika. I co Pan na to Panie inżynierze-projektancie - dobrze liczę?

 • 1
 • 2