Zemsta kochanki/kochanka

 • Anonim (AJ3mBO), 9 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Czy mścić się na kochance lub kochanku, który zamydlił oczy i porzucił znienacka? Zemsta bywa słodka :D Czy ktoś z was miał kochankę?2009-11-04, 21:49Oby ta zaemsta nie obróciła się przeciwko Tobie. A coś ci obiecał? Rozwód z żoną? Ślub?

 • Anonim (AkkauU), 9 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nie mścić się mimo wszystko. Po co? Co Ci to da? Ja też jestem porzucona a dostałam wiele, wiele obietnic. Znienacka zostałam poinformowana o tym, że wraca do byłej żony i tyle. Bolało, ale nie myślałam o zemście. To tylko powoduje, że rany zostają jeszcze bardziej rozdrapywane. Zemsta nic nie da. Bynajmniej na pewno nie satysfakcję.

 • Anonim (ePEAB9), 9 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  I znów jakaś biedaczka nabrała się na plewy... ;-(Nie mścić się tylko walnąć głową w beton kilka razy, aż się zmądrzeje :-))).

 • Lol fantasci :-).

 • Anonim (AtPxRx), 9 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Może trzeba by było sie zastanowić przed. 1. Czy facet który się nudzi żoną, nie znudzi się mną po czasie? 2. Czy wiedząc o stanie cywilnym zawodnika, który prowadzi podwójne życie nie wymierzam sobie sama finalnej kary? 3. Jak mogę mieć pretensje i żal do gostka że wrócił do żony, a nie mam do siebie że rozbijałam małżeństwo? Bo przecież skoro wrócił to traktował mnie jako zabawkę. 4. Ile procent kochanek nie wie o stanie cywilnym zawodnika i pomimo decyduje się na romansowanie? A ja się zastanawiam: Co o sobie sądzi taki podwójny zdrajca! Może ktos taki sie wypowie? To, może lepiej będzie to zrozumieć.

 • O co kaman? Zemścić się na cudzym mężu za to, że wraca do żony to jak zgwałcić prostytutkę ;-).

 • ja tez nie jarzę. Temat jest tak durny jak te nowe pokolenie kochanek-prostytutek.Żadnych zasad.2009-11-05, 21:11proponuje jej wymordować żonę i dzieci i spalić jego dom by nie miał do czego wracać i , aby się tylko z nią ożenił i żyli długo i szczęśliwie , czyli-aż do czasu jak nie znajdzie nowej kochanki :-)

 • Olo,kots puszcza temat ..by bylo poczytnie..a Ty....:D:D:Da swoja droga tu wyszlo Twoje myslenie o kobietach ....... sredniowieczne...A dlaczego kobieta? a moze jemu chodzilo o kochanke? czyli ...Twoje myslenie sterotypowe.........a tak w ogole to najlepiej najlepiej obciac jej glowe..o przepraszam ...glowke....jak sie bawic to na calego :D:D:D

 • Ano w takim bądz razie należy się mścić do piątego pokolenia :D :D :D.

 • Anonim (ezfVa9), 9 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Olo ale dałeś siana. Kobieta to wg ciebie gorszy gatunek człowieka? A dlaczego winę ma ponosić kobieta? Facet to aniołek? Pewnie taki jak ty. Zobacz w Bolesławcu ilu facetów płaci prostytutkom za seks, a mają w domu żony. Jeśli zamiast prostytutki biorę sobie kochankę, to lepiej bezpieczniej i zdrowiej. Chłopie myśl!

 • Anonim (ePEAB9), 9 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Yeti ma rację, że lepiej być kochanką niż prostytutką ale moim zdaniem wina faceta jest w tym przypadku niewielka. To my kobiety o wszystkim decydujemy. Chyba, że jesteśmy feministkami. Feministka to gorzej niż k.... bo nie dość, że żebrze o sex ("zdobywając faceta") to jeszcze sama za siebie płaci w kawiarni, masakra! :-).

 • Anonim (AE7hir), 9 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Tego typu "zemsta" jest perpetuum mobile do unicestwienia człowieczeństwa. Kiedyś gdy bawiłem się psychoanalizą próbowałem oświecić jedną babkę, która wymyśliła sobie zemstę na gwałcicielu. Ubzdurała sobie, że rozkocha go w sobie a później ordynarnie rzuci. Pytanie tego wątku nie jest niczym innym tj emocjonalnym samogwałtem itd, itd. Podpowiem - cierpienie powinno uszlachetniać a nie tworzyć zastępy zimnokrwistych kawałków mięsa.

 • nie w zasadzie tak rozumuje w obydwie strony . Nie ma to znaczenia.Tak napisałem bom chłop. Sorki

 • Anonim (Are8ws), 9 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ja też zapytam, o co kaman? Ktos zadał pytanie i sam sobie na nie odpowiedział, to raz, a dwa, to tez myślę, że ktoś puszcza temat, żeby było poczytnie, bo wiadomo, zdrada, kochanki i tym podobne rzeczy, to zaraz nabije się ze 12 stron komentarzy :D.