Opiekunka do dziecka dlaczego nie

  • Anonim (AN0oGr), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

    Pytanie kieruję głowie do mam, dlaczego nie chcecie zatrudnic do swojego maluszka 18letniej opiekunki? Czego się obawiacie?

  • Hmmmm... wstaw w avatarze swoje zdjęcie a odpowiem Ci na pytanie ;-)

  • Przede wszystkim braku doświadczenia w opiece nad dzieckiem. Chociaż znam osobiście bardzo młode opiekunki i są wspaniałymi drugimi mamami. Do dziś moją córką opiekuje się od czasu do czasu 17letnia (pewnie już 1 8) bardzo odpowiedzialna dziewczyna, której z wielkim spokojem powierzam dziecko.

  • Anonim (AN0oGr), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

    Noir Lotus? A co wyglad ma z tym wspolnego? Oczywiscie biorac pod uwage niektore dziewczyny moge sie domyslic ale mysle ze takie nie szukaja tez pracy jako opiekunka...

  • Nie zrozum mnie źle Magdo ale jeśli jesteś atrakcyjną dziewczyną to w tym akurat zawodzie może to być, niestety, poważną wadą. Każda młoda mama nie tylko ocenia Twoje kwalifikacje jako opiekunki dla dziecka, ale także ocenia Ciebie jako potencjalne zagrożenie dla jej młodego... męża ;-).Sędziwy wiek i rubensowska aparycja idą też przeważnie w parze z doświadczeniem w wychowywaniu gromadki pociech. Dlatego też takie nianie na starcie mają łatwiej.Życzę Ci powodzenia, bo jak widzisz, są kobiety (np. Grażynka), które nie ulegając tego typu "gusłom i zabobonom" wychodzą na tym znakomicie :-).