SLD robi spotkanie z byłym wiceministrem spraw zagranicznych

Dyskusja dla wiadomości: SLD robi spotkanie z byłym wiceministrem spraw zagranicznych.


 • Mają działacze SLD wyczucie czasu, zaproszenie w dzień spotkania. Gratuluję, frekwencja murowana!

 • Anonim (ePEAB9), 10 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Kto to informuje w dzień spotkania chyba tylko sld! Specjalnie żeby nie przyjść i nie zadać pytania :( wielkie mi otwarte spotkanie.

 • są ładniejsze słowa niż "robi", np. organizuje:P

 • Anonim (ePEAB9), 10 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Tak szczerze mówiąc to nie słyszałem o tym wiceministrze :/.

 • Anonim (AtPGJW), 10 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Może nie interesowałeś się nim do dzisiaj Darku. Nie zawsze o wszystkich się słyszy, pójdz na spotkanie to nawet go poznasz.

 • Anonim (ANiluJ), 10 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Teraz jak się zaczął kryzys to wszyscy bardzo mądrze rozprawiają. Twierdzą że można sie było spodziewać. Tylko dlaczego wcześniej nikt nic nie mówił!

 • Anonim (ANyvid), 10 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Droga(i) Ony, Nie twierdzilem ze mozna sie bylo kryzysu spodziewac - prezentowalem swoje doswiadczenie i poglad na zrodla oraz perspektywy kryzysu. Moze masz opinie na temat perspektywy dla Boleslawca? Szkoda ze sie nie spotkalismy - zapraszam na kolejne spotkanie. Pozdrawiam. Sergiusz Najar.

 • A tak poważnie to ten kryzys już trwa od 64 lat ;-)
  Moim zdaniem jak był jeszcze czas, trzeba było wywołać wojnę z Ameryką i zaraz się poddać ;-)
  Ale cóż. ;-).

 • Anonim (AE4i6S), 10 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Brawo masi, masz stu procentną rację! Panie sergiuszu naraj, nie jest panu wstyd mówić o swoich doświadczeniach. My młodzi pomimo tego, że młodzi, to przecież wiemy jakie doświadczenia ma sld. Kiedyś pzpr, teraz sld - wykorzystać naród polski, okraść kraj z własnej godności. Wygląda pan już na człowieka w wieku emerytalnym, zapewne pan pobiera to swiadczenie, zapewne nie jest to 1160zł (jeden tysiąc sto sześćdziesiąt złotych)mój dziadek przepracował 33 lata, z tego 7 w warunkach ciężkich i ma właśnie taką emeryturę. A otrzymał ją za czasów rządów pańskiej formacji ( rosyjsko - ubeckiej ), pan nie ma prawa wypowiadać się publicznie na temat perspektyw bolesławca. Wróci "prawo i sprawiedliwość " i daj boże dokończy rozliczeń z wami. Dopóki nie zostaniecie rozliczeni, nie da zrobić się nic nowego i dobrego dla polski. Dlatego tak bardzo boicie się kaczyńskich. Maja oni swoje wady, no ale kto ich nie ma, ale jedno jest pewne nie okłamują nas, nie okradają nas. Dzięki kaczyńskim znowu czuje się polakiem z własną narodową dumą i honorem. Mam 19 lat i w tym roku piszę maturę, chciałbym zostać w tym kraju i tu pracować.

 • Anonim (eB0Fc9), 10 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jarek maturzysta, jestem pewien ze sie odezwie julianizm w obronie formacji julianistow. Gratuluje Ci jasnosci sadow.

 • Anonim (AN0ZUP), 10 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ty pisiorowski prowokatorze, milcz jak ludzie z wykształceniem przemawiają!

 • Anonim (eB0Fc9), 10 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  No i odezwali sie.

 • To z przykrością muszę stwierdzić, że mam niepełne podstawowe i stąd brak zainteresowania z mojej strony polityką. Dla mnie możecie się "pozabijać" nawzajem ;-)
  Zostawiam "pole" tym "wykształconym... " ;-).

 • Panie Jarku Maturzysto - nie masz prawa decydować o tym, kto w ogóle może mówić a kto nie, nawet jeśli coś ci się nie podoba, bądź plujesz na coś - zachowaj przynajmniej odrobinę kultury osobistej i nie obrażaj w ten sposób kogoś, odrobina szcunku. Masz mleko pod nosem i widać "wiesz" wszysto o rosyjsko-ubeckiej sience fiction.nie wiesz jakie zarobki posiada rzeczony pan, nie wiesz także co w swoim życiu robił, więc feruj swoje osądy "historii". Nie wiem co czujesz dzięki Kaczyńskim, bo ja raczej tylko wstyd.p.s - przypomniały mi się słowa Kurskiego,ciemny lud kupuje takie głodne kawałki, widać ty dostaleś nawet gratis:)pozdrawiam

 • Anonim (eB0Fc9), 10 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ile czlowiek wierzy, ze jest wolny, tyle latwiej daje sie doktrynyzowac.