Cztery osoby ranne w wypadku w Kruszynie

Dyskusja dla wiadomości: Cztery osoby ranne w wypadku w Kruszynie.


 • Anonim (AN0lwk), 10 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  To szczescie ze nie zderzyl sie ten TICO z podobnym autem Moglby ktos niewinny zginac. To i tak WIELKI CUD ze przezyli patrzac na zniszczenia, maja farta.

 • Anonim (AsdU1w), 10 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Zdrowia mogą już nie mieć do końca. Czy mieli farta jeszcze się okaże.

 • Anonim (AN0WzG), 10 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ta auta wygladaja dosc groznie, jak dlla mnie niebywałe że Tico nie zgniotlo sie na sardynke. Juz dawno nie bylo tam wypadku w koncu to musialo sie stac po raz kolejny.

 • Anonim (AN0o2t), 10 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Tico to maszyna Niby Gówno ale strefa zgniotu kończy się na silniku ;p Silnik nie wpadł do środka to dobrze ;p to ich uratowało.

 • Anonim (AkNlyf), 10 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ależ fart. Powinni do końca życia dziękować Bogu, że udało się to przeżyć. Mam nadzieję, że wyjdą z tego bez szwanku. Każdy popełnia błędy ale czasem słono się za nie płaci.

 • Anonim (An27qJ), 10 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Kierowca tico ma zajebiste szczescie ze zyje, przeciez to ma blache jak puszka od piwa.

 • Anonim (ANIZe9), 10 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Przez takich kretynów jak kierowca Tico zdarzają sie właśnie takie i podobne wypadki. Kretyn do potęgi. Widać jaka jest pogoda i gdzie mu tak śpieszno? A gdyby kogoś zabił? Kogoś niewinnego. Powinien wg mnie dostać ze 3 lata co najmniej odsiadki i pierdlu może zastanowi się nad swoją głupotą. Akurat wczoraj jechałem tamtędy. tzn. stałem w gigiantycznym korku. To woła o pomstę do nieba.

 • Anonim (AtPGVW), 10 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Święta prawda Gościu. Podzielam twój punkt widzenia. Ja też kiedyś miałam ogromne szczęście i Bóg nade mną czuwał, że mnie jeden z takich idiotów nie zabił.

 • Anonim (AE7Isl), 10 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Do GOŚĆ. Masz rację. Proponował bym takich sprawców karać dożywotnim zakazem kierowania pojazdami mechanicznymi. Ciekawe czy kierowca ma więcej niż 25 lat?

 • Anonim (A7b0W1), 10 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  To co się dzieje na naszych drogach woła o pomste do nieba wyprzedzanie na trzeciego zajezdzanie drogi itp to powszechne zjawiska a jak by tak najpierw wysyłać na prawdziwe badania psychotechniczne a nie jak to się dzieje na kursach przychodzi jakiś tam lekarz i się pyta czy jest pan/pani zdrowy/a a jak nic mi nie dolega 70 zł do ręki i już ma sie zaswiadczenie ze ma sie predyspozycje zdrowotne do prowadzenia auta a potem taki jeden debil z drugim siada za kółko i pokazuje na co go stać bo jaki to on Kubica nie jest!

 • Anonim (AE4iGa), 10 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Takich idiotów nie brakuje, zamknąć do więzienia i zabrać prawo jazdy na zawsze! Mnie przed takim debilem nie raz uratowało pobocze, a ostatnio zajazd dla autobusów.

 • Anonim (AN0rcK), 10 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Cwaniak z Tico chcial pokazac ze uda mu sie wyprzedic ta pierdziawka, chcial sie zabic to mogl sam [...] w drzewo...

 • Anonim (A5EXFn), 10 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Będzie miał nauczkę, a następnym razem pomyśli milion razy zanim kogoś wyprzedzi, a nie - najpierw zrobi, potem pomyśli.

 • Bo to tak jest jak się kupuje prawo jazdy. Winię za to egzaminatorów. Oni ponoszą odpowiedzialność. Panowiwe -przez waszą chciwość giną ludzie na drogach . Opamiętajcie się.

 • Gadacie takie cos a nie wiecie dokaldnie jakie byly przyczyny. A Wy jezdzicie ostroznie z przepisami tak jak na kursie prawka, prawda? :)
  W kazdym wyprzedzaniu jest ryzyko, nawet jak nic na to nie wskazuje. Bedzie wynik dochodzenia to bedziecie gadac. Jak mozna winic egzaminatorow? Przeciez odpierniczaja dobra fuche, gdyby nie oni byloby 400% wiecej kierowcow na drogach!