Trzy auta zderzyły się na Zgorzeleckiej. Kobieta ranna

Dyskusja dla wiadomości: Trzy auta zderzyły się na Zgorzeleckiej. Kobieta ranna.


 • anonim (ANbRlH), 9 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Zamiast jakiś policjant pokierowac ruchem,to stana cały B-c, przynajmniej oba mosty i tunel na ceramicznej, a tu tylko 3 graty się lekko musły

 • Albatros333 (ANyBPU), 9 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Pewnie znów jakiś palant miał telefon w łapie i kierował / kierowała.

 • Kierowca (qf8qN), 9 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ja widzę 2 auta biorące udział a gdzie 3 przez takich trzeba było ponad godzinę stać w korkach a to nie będzie koniec takich stłuczek czy jak napisali karamboli jeśli można napisać.. wyjeżdżający z ul.widok nie patrzą co robią i dlatego tak się dzieje !!!

 • Franc (ANUZC9), 9 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jak dla mnie to wszelkie czynności wyjaśniająca powinny się zacząć od badania stanu technicznego pojazdów: emisja spalin, tarcze, klocki, luzy, ewentualne wycieki i stwierdzenia czy 20 letnie szariki i passeratti w teedeiku dalej powinny nas truć, zajmować miejsca parkingowe i stwarzać zagrożenie na drogach. Jak coś nie tak to karać, karać i jeszcze raz karać tak żeby roczne pensje komornik zajął

 • anty Franc (ekh5Dv), 9 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Co tam roczna pensja. Na Sybir zesłać. Z cała rodziną. Ty się Franc za późno urodziłeś. Za Stalina miałbyś jak w raju. Zostałbyś ORMO-wcem i mógłbyś podpierdzielać sąsiadów. Może masz super auto i drażnią cię biedaki co swoimi szrotami psują powietrze szanownemu panu. Niestety ale ten kraj też do nich należy. Powiem jeszcze że to oni stanowią większość. Tak więc kochaneńki ... uszy po sobie.

 • anonim (qfwl5), 9 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie
  Albatros333 (ANyBPU) napisał(a):

  Pewnie znów jakiś palant miał telefon w łapie i kierował / kierowała.

  Masz rację. Niektóre tak robią i jeszcze się tak krzywo uśmiechają przy tym, jakby były dumne, że inni to widzą i nic im nie zrobią.