Dariusz Filistyński szefem Komisji Rozwoju Gospodarczego i Finansów

Dyskusja dla wiadomości: Dariusz Filistyński szefem Komisji Rozwoju Gospodarczego i Finansów.


 • loki (hjJhS), 6 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  :):):):)

 • Ciekawy (AL0j3c), 6 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  jakie on ma sukcesy w rozwoju jakiejkolwiek działalności gospodarczej ?

 • Kl (hjJ75), 6 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Oni naprawdę nie mają kim rządzić:(((

 • anonim (ALxaof), 6 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Przecież to jest ten co poleciał za pieniądze podatników do Włoch i nie potrafił się kulturalnie zachować w samolocie - uciszany przez stewardese. Jakie ten człowiek ma osiągnięcia?

 • Anna (dgAXKR), 6 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jak już takie dno i zero ma mieć wpływ na losy miasta to ja jestem przerażona. Ten człowiek to tylko myśli jak utrudnić i uprzykrzyć życie innym. Mamy przykład jego działalności na bolesławieckim cmentarzu tragedia …...

 • anonim (ekhHki), 6 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Niech wreszczcie otworzy bramę na cmentarz w sobotę i w niedziele , a nie tylko wtedy , kiedy Pan Dyrektor jedzie do biura. To są dni wolne od pracy i dla niektórych jedyne oby mogli podwież osoby starsze które nie mogą tyle chodzić na groby bliskich.

 • anonim (qfw1V), 6 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nieudaczny przedsiębiorca na takim stanowisku!!! Lepszych nie ma??? Przecież to boża sierota!!

 • gonzo (AE7XMp), 6 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim (ALxaof) napisał(a):

  Przecież to jest ten co poleciał za pieniądze podatników do Włoch i nie potrafił się kulturalnie zachować w samolocie - uciszany przez stewardese. Jakie ten człowiek ma osiągnięcia?

  o co chodzi z tym zachowaniem w samolocie do Włoch, przecież podczas prywatnych wycieczek/wczasów występuje jako osoba prywatna a nie radny ?

 • anonim (eYygLh), 6 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Filistynski - to biedak, ani wyksztalcenia, ani kultury, burak calkowity.

 • anonim (ALxaCa), 6 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie
  gonzo (AE7XMp) napisał(a):

  o co chodzi z tym zachowaniem w samolocie do Włoch, przecież podczas prywatnych wycieczek/wczasów występuje jako osoba prywatna a nie radny ?

  Czy podróż za pieniądze podatników można uznać za prywatny wyjazd/ wczasy? Wracamy do szkoły i czytamy ze zrozumieniem :)

 • anonim (ALxaIi), 5 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  tragedia dla miasta i Bolesławian

 • Krzysztof Piotrowski (AESbIi), 5 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Czytając wpisy widzę, że zebrało się towarzystwo zadowolonych z siebie hejterów karmiących się własnym jadem. Główną cechą która charakteryzuje ten "gatunek" istot to zakompleksienie i tchórzostwo (dowodem anonimowość). Dochodzą do tego najprawdopodobniej jeszcze takie cechy poboczne jak brak satysfakcji życiowej, niskie znaczenie jednostki w społeczeństwie i oczywiście inteligencja wystarczająca na prymitywny anonimowy hejt.
  Aby podnieść nieco wiedzę "hejterskiego towarzystwa" wspomnę tylko, że wykształcenie (kierunek administracyjny zdobyty na wrocławskiej uczelni) stawia Pana Dariusza Filistyńskiego w gronie najbardziej kompetentnych osób tak na stanowisku pracy, jak i we władzach Bolesławca. Tak się składa że znam dorobek Pana Filistyńskiego na tej płaszczyźnie, a także jego troskę o dobro miasta