Czytelnik o ulicy Staszica: notorycznie parkują na zakazie

Dyskusja dla wiadomości: Czytelnik o ulicy Staszica: notorycznie parkują na zakazie.


 • Xxsss (ekhqn8), 7 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  A gdzie mają parkować? Koło lewiatana i iść na sam dół Staszica ? Żarty jakieś niech zrobią zakaz z 1 strony .wtedy też źle bo będziemy parkować u sąsiadów i będzie "dym" masz chodnik i w zimie musisz odśnieżać bo mandat- A parkować nie wolno ????? Nie rozumiem tego !!!

 • Burak (qf8f3), 7 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Miejsca dość. Pod ratuszem extra dla imperatorka są zawsze wolne. A plebs ma z buta pociskać.

 • Mike (qfHml), 7 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jeden gościu parkuje swój malutki samochód na chodniku przy swoim domku,blisko skrzyżowania zasłaniając widoczność całej ulicy,wyjezdzajac od Goralskiej

 • anonim (A7xjOo), 7 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Dokładnie tak. Malutki, stary samochód. Oj, kiedyś miałbym ładnego dzwona przez to auto. O ile inne mi nie przeszkadzają, ten niestety tak.

 • Bc (A81GNi), 7 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie
  Xxsss (ekhqn8) napisał(a):

  A gdzie mają parkować? Koło lewiatana i iść na sam dół Staszica ? Żarty jakieś niech zrobią zakaz z 1 strony .wtedy też źle bo będziemy parkować u sąsiadów i będzie "dym" masz chodnik i w zimie musisz odśnieżać bo mandat- A parkować nie wolno ????? Nie rozumiem tego !!!

  A na posesję nie można wjechać? Wszystkie te auta maja wlne podwórka a stoja jak święte krowy!

 • Mdm (A81GrI), 7 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Armagedon jest w niedzielę, kiedy ludziska przyjeżdzają do kościoła! Dlaczego ksiądz nie otworzy bramy, żeby można było zaparkować ma trawie? Przecież przy kościele jest jakieś pół hektara miejsca, a tak auta blokują Łąkową, Staszica i Kraszewskiego! To tak w kontekście posesji, gdzie można zostawić samochód.

 • totek (euu8jo), 7 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Mieszkam na Staszica i jakoś mi te auta nie przeszkadzają.

 • Mieszkaniec na dwa samochody (A5EZbV), 7 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Identycznie jest jak jedziesz ul Asnyka i dojeżdżasz do Galerii i skręcasz w ul. Polną skręcasz w prawo bo inaczej nie można i od razu ukazuje ci się jakiś zaparkowany samochód. Jedziesz dalej Polną i chcesz skręcić w lewo na Pocztę Główną i kolejny problem tym razem przy sklepie rząd samochodów po prawej stronie, tak że nie widać pieszych przechodzących z lewej na prawą stronę jezdni. I tak codziennie tam jest. Gdzie jest straż miejska? Za co biorą pieniądze?
  Raz zatrzymałem się na Mickiewicza koło złotnika, 5 min później już Straż Miejska była.

 • Ja (ekhHws), 7 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Bardziej przeszkadzają dziury w tej drodze i łuszczący się asfalt. Ulica od Lewiatana nadaje się do zdarcia i położenia nowej nawieżchni. Gdzie są władze?? I dlaczego nic nie robią w tym temacie??

 • anonim (AN0T6z), 7 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ormowców ci u nas dostatek.
  Jak przyjeżdżam do klienta na Staszica to gdzie mam zaparkować? Podaj chłopie swoje namiary, to będę ciebie unikał.

 • Emma (ekhqYv), 7 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  No właśnie A odwiedzający? Zajada na chwilę i jak jest auto własne na posesji to gdzie zmieścić drugie? Tam auta nie stoją cały dzień .oprócz jednego przy skrzyżowaniu.niech zlikwidują zakaz i tyle. Kierowca autobusu się zmieści bez przesady.

 • Mieszkaniwc (euIr7C), 7 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Zakaz jest? Jest! No to trzeba go przestrzegać! Zgłoście się z wnioskiem o zdjęcie zakazu.

 • Mis (AmREVJ), 7 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  jak zaparkuja jednym kolem na krawezniku I po jednej stronie ulicy, to sadze, ze takiego problemu by nie bylo. problem sie robi, jak poparkuja po 2ch stronach ulicy, w taki sposob, ze ciezko jest przejechac osobowka, a co dopiero autobusem, a niestety to czesta sytuacja przy skrzyzowaniu z ul. Wałową.

 • Alga (A7wzvq), 7 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Na ul.Wałowej to chyba nikt nie pracuje bo cale rzedy aut stoja od samego rana po obu stronach ulicy a miedzy nimi szczekajace burki latajace samopas. Dziki zachod. Jeszcze tylko kaktusow brak haha

 • Mike (qfHau), 7 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Czy ten malutki starty samochód nie stoi za blisko skrzyżowania?A podać gościa na policję bo cała widoczność zasłania i nie widać czy ktoś jedzie z dołu.

 • 1
 • 2