Krajobraz po burzowym armagedonie

Dyskusja dla wiadomości: Krajobraz po burzowym armagedonie.


 • anonim (evRifY), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Dlaczego w kulminacyjnym momencie Młynówka szorowała jak rzeka przy biedronce na Willowej. Wywalało dekle od studzienek. Dlaczego nie zatrzymano Młynówki na zbiorniku retencyjnym Leśny Potok?! Młynówka wypełniła orurowany kanał pod miastem a ten nie odbierał wody z miasta. Stąd zatopione ulice i piwnice na jej szlaku aż po jezioro przy Kerfurze. To jest skandal i sprawa do zbadania do prokuratury!

 • anonim (ANynPS), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Winny Kaczyński

 • anonim (Are5ol), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  oprocz 4 ostatnich zdjec - nie wiem po co reszte publikowac....ze kilka galezi zlamanych i syf na chodnikach? przeciez to miasto tak wyglada codziennie....syf, kila i mogila....jakby zadnych sluzb porzadkowych miasto nie posiadalo...

 • xx (hjNvk), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  To fakty syf w mieście jest nie tylko po nawałnicach ale codziennie, kto w ogóle zajmuje się sprzątaniem miasta?

 • sowwa (A81u4P), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  chaszcze porosnięte ,nie koszona trawa tygodniami ,na chodnikach patyki jakieś gasłęzie ,i smieci czy ktos w tym mieście sprzata ??,a gdzie jest Straż Miejska ?? mandaciki prosze panów powlepiać ,Spółdzielni Mieszkaniowej ,włascicielowi sklepu z ciuchami używanymi na ul. 1000 lecia od dwóch lat nie koszona trawa chaszcze po niebo ,MZGM teren nie skoszony ,obok Biedronki na ul. Gałczyńskiego chaszcze i knieje !!do roboty PANOWIE !!

 • Hargo (AwU2bW), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Takie powodzie mogą być po oberwaniu chmury w marcu kiedy ziemia jest jeszcze zamarznięta, a studzienki nie dają rady całej ilości wody odebrać. Kiedy taka sytuacja pojawia się w maju coś tu jest nie tak... dalej można sobie odpowiedzieć co trzeba zrobić.

 • 1 (AE7eGB), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie
  Hargo (AwU2bW) napisał(a):

  Takie powodzie mogą być po oberwaniu chmury w marcu kiedy ziemia jest jeszcze zamarznięta, a studzienki nie dają rady całej ilości wody odebrać. Kiedy taka sytuacja pojawia się w maju coś tu jest nie tak... dalej można sobie odpowiedzieć co trzeba zrobić.

  Teraz ziemia jest zabetonowana czyt. nie musi być zamarznięta.

 • anonim (A81Gjx), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Dlaczego w okresie burz majowych zbiornik retencyjny był prawie pełny? Powinien być przygotowany na zebranie dużej ilości wody aby nie puszczać młynówki w miasto. Wtedy podziemny kanał byłby pusty i nie zalałoby Stadionu lekkoatletycznego, piwnic oraz aut koło Kerfura. To warto wyjaśnić.
  Dlaczego nie są czyszczone i modernizowane wpusty kanalizacyjne z dróg? I wiele innych pytań. Suma tego wszystkiego spowodowała takie szkody.

 • agnesb (e5BIad), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Witam,
  czy posiada ktoś może więcej zdjęć z ulewy przy ulicy Polnej?