Zamknięty układ, czyli to, co w bolcu istotne

Dyskusja dla wiadomości: Zamknięty układ, czyli to, co w bolcu istotne.


 • sowwa (A81fxN), 5 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim (A81Gki) napisał(a):

  Miarą sraczki jaka panuje w układzie zamkniętym jest wylewany tu hejt na p. Macieja. Tylko pogratulować panie Macieju, to świadczy o Pana sile. Sam Pan widzi innych nie atakują. ☺️ Powodzenia.

  to cooo? nie można skrytykować kandydata ,bo od razu "hejt" ??? jeżeli ktoś chce być prezydentem tego miasta ....to ja poproszę o KONKRETY ! a nie mydlenie oczu !! i celebryckie wystąpienia na fejsie !!!

 • sowwa (A81fxN), 5 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie
  Krzysztof Gwizdała napisał(a):

  Plucie jadem?! Ty jeszcze nie usłyszałeś mocnej krytyki ze strony Grażyny. Jeśli ten wyważony felieton tak Cię wyprowadził z równowagi, to pewnie drobna kropelka z mgiełki jadu zdmuchnęłaby Ciebie razem z kandydatem z powierzchni ziemi.

  brawo Krzysztof !!! ten kandydat nie chce rozmawiać o konkretach .. a konkretne pytanie zbywa ..."nie mogę wiedzieć wszystkiego o tym mieście " hahaha dobreee!

 • anonim (A81GN7), 5 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  A to też jest symptomatyczne... Do tej pory na tym portalu nie było żadnych informacji o wyborach czy o innych kandydatach, a jak już pojawił się temat wyborczy to poświęcono go jednemu kandydatowi. To daje do myślenia. To jest właśnie miarą czyjegoś strachu.

 • Mieszkaniec (ePEA7f), 5 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie
  Prezydent (eltCHk) napisał(a):

  Ty nie pojąłeś dowcipu i ciętej riposty. Cóż debilem jesteś :)

  A Ty "kolego" pokazałeś tym wpisem jaką miarą należy Ciebie mierzyć.

 • Mieszkaniec (ePEA7f), 5 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie
  sowwa (A81fxN) napisał(a):

  ten twój wpis to korupcja polityczną śmierdzi ! artykuł jest super !!! przebieracie nóżkami do tych układzików i kasiory !!! głosuje na Romana!przynajmniej nie będzie bałaganu!

  To jest przykład typowego myślenia."Przebieracie nóżkami ...". Masakra, piszący potwierdza, że jest układ.

 • alf (ea4HLE), 5 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Tylko ślepy, głuchy albo idiota nie widzi tej kliki jaka się wytworzyła przez ostatnie lata. Myślę, że w związku z tym decyzje podejmowane przez PR nie koniecznie muszą być optymalne dla miasta. Można przypuszczać,że przynajmniej ich część nie uwzględnia interesu ogółu mieszkańców a tylko interes określonych podmiotów czy osób. Taką sytuację widzi każdy ale tylko Małkowski chce z nią walczyć, przynajmniej w deklaracjach. Niestety reszta kandydatów jest częścią tego układu i jako taka nie rokuje dobrze na przyszłość. Każdy kandydat coś obieca a naszym, wyborców obowiązkiem jest go z tych obietnic rozliczyć w następnych wyborach.

 • anonim (AjWdjg), 5 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Autorce życzę żeby się nie zadławiła się wlasnym jadem. W tych Pani blogach nie powiedziała Pani o nikim nic miłego. Smutny ten Pani świat. Ehhh

 • łon (AreNuK), 5 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Świetny artykuł....jestem za taką oceną..nie ufam panu M za program ktory w paru punktach świadczy o szczatkowej wiedzy ...i nie utożsamiam się z napastliwością ,jego wyborców.....merytoryka przegrywa z agresją ;)

 • grażyna, 5 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim (ANUZKb) napisał(a):

  A ja lubię Grażynę i jej teksty, które zawsze zmuszają czytelnika do pewnych przemyśleń.

  Pozdrawiam :) miłego dnia

 • mi (ALxJ0B), 5 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie
  łon (AreNuK) napisał(a):

  Świetny artykuł....jestem za taką oceną..nie ufam panu M za program ktory w paru punktach świadczy o szczatkowej wiedzy ...i nie utożsamiam się z napastliwością ,jego wyborców.....merytoryka przegrywa z agresją ;)

  Bardzo trafny artykuł.

 • anonim (ANyzOR), 5 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Chlastawa wichrzycielka zrobiła zadymę w BOK - MCC z związkami zawodowymi a teraz już tam nie pracuje. Po co idzie do rady? Po zemstę "tera k-a my!"