Policja: 76 mandatów wystawionych i 2 wnioski o ukaranie do sądu

Dyskusja dla wiadomości: Policja: 76 mandatów wystawionych i 2 wnioski o ukaranie do sądu.


 • Anonim (An2wAQ), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  I kolejne polowanie zaliczone.

 • Anonim (A81Zht), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  I znowu uratowali debili przed wypadkami, a tak debile dostali tylko mandat karny.
  Brawo Policja,

 • Anonim (AE408Z), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Z tego wynika że 90 procent przekracza prędkość , straszak sie skończył co zresztą obserwuje na drodze , Pan kierowca nie wie że ma kierunkowskazy , co częściej obserwuje sie u Dam za kierownica brak włączonego kierunkowskazu bo komórka przy uchu wiec nie ma kiedy włączyć ha ha .....i bardzo dobrze niech łapią jak komuś zbywa kasiory niech zasila budżet wojewódzki .

 • Bo musisz Wąski, zarobić na swój ZUS. :-)

 • Anonim (Vvs3c), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  A ilu przekroczyło prędkość na rowerach bo takich to łapią najwięcej bohaterzy

 • Anonim (AN0Wmf), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Najprostsza sprawa ,naklepac mandatow,ale zeby sprawce kradziezy,pobicia,dilera itp zlapac to nie ma szans zawsze to samo ,brak wykrycia sprawcy,poprostu darmozjady,u nas na wiosce co drugi samochod ma bite nr i polowa jezdzi od lat bez prawka nawet po pijaku i co?? I go....no.

 • Anonim (AjWoVh), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Z tymi wioskami to rzeczywiście , szczególnie pod wieczór . Masakra . Który lepszy i popisy . Wyjeżdżając z podporządkowanej bez pisku , to porażka przed kumplami . Przecież np. Adam będący w domu musi słyszeć jak Ździsio wyjeżdża .

 • Anonim (vrYTu), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  taki komentarz zamieściłem na bolec info:
  "Głównym celem tej akcji było zwrócenie uwagi kierowców na podstawowe zasady bezpieczeństwa i przypomnienie, jakich zachowań na tego typu szlakach komunikacyjnych należy unikać by nie doprowadzić do ewentualnej tragedii."

  W tym celu raczej należałoby przeprowadzić jakieś szkolenie lub serię prelekcji, a kilkadziesiąt mandatów to raczej jakiś ogromny rozdźwięk od zamierzonego celu.
  Poza tym, ludzie nie przyjmujcie mandatów, czy biedne przepisy bardzo ucierpiały z powodu waszej nadmiernej prędkości?
  Okropnie je skrzywdziliście, tak bardzo żal mi tych ustaw, które doznały uszczerbku na zdrowiu i majątku z powodu waszych bestialskich wykroczeń! Wstydźcie się wy, niedobrzy kierowcy, za to coście niewinnym przepisom uczynili.

  A czy wiecie nieświadomi kierowcy, ze ustawy i przepisy nie dotyczą prywatnych osób a tylko personelu RP? Tylko, że rząd przyjmuje, że wszyscy obywatele są jego pracownikami 7 dni w tygodniu, 24h/dobę, dlatego bez krępacji łupi was mandatami non stop. Nie wiedzieliście? Nie wiedzieliście, że żeby być rządzonym trzeba wyrazić na to zgodę?

  no ale jeśli już dajecie się zatrzymać policji i legitymujecie się prawem jazdy i dowodem osobistym - czyli służbowymi dokumentami pracownika RP, to niestety musicie zapłacić.

  Dopisane 14.03.2016r. o godz. 17:24:

  poza tym prewencja nie powinna polegać na wyskakiwaniu z krzaków z lizakiem i straszeniu kierowców; moim zdaniem dużo lepszy efekt dałoby ustawienie przy wjazdach na autostradę dużych widocznych bilbordów z napisem: uwaga kierowco ogranicz prędkość dzisiaj policja przeprowadza prewencyjną akcję kontroli prędkości

  czy nie na tym polega prewencja? - na zapobieganiu a nie na karaniu? kiedy już jest za późno na jakąkolwiek prewencję?

  Dopisane 14.03.2016r. o godz. 17:26:

  więc proszę bez ściemy o prewencji - to była zarobkowo / rabunkowa akcja policji w celu spowodowania przepływu gotówki w z góry założonym kierunku

  Dopisane 14.03.2016r. o godz. 17:28:

  można powiedzieć, że to takie dodatkowe bramki, tylko dużo droższe

  Dopisane 15.03.2016r. o godz. 07:37:

  szkoda, że KPP Bolesławiec nie komentuje tego wątku

 • Anonim (An2wCr), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie
  (A81Zht) napisał(a):

  I znowu uratowali debili przed wypadkami, a tak debile dostali tylko mandat karny.
  Brawo Policja,

  sam jesteś debil