Brak jedności w Zarządzie Powiatu?

Dyskusja dla wiadomości: Brak jedności w Zarządzie Powiatu?.


 • Anonim (evRifY), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Takie zarządzanie to fikcja. Oni się tam nieźle żrą... Przez Gawrona przemawiają resztki rozsądku i widać jest tam na siłę. Panie Gawron, albo tu, albo tu. Cała ta koalicja to jakiś zatęchły oddech minionej przeszłości PO SLD PSL. Tym gościom już podziękujmy. Oni się okładają, a starosta wiersze pisze na Fejsie. Fajnie :)

 • Anonim (woYMa), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  PO - OK ale SLD i PSL to już dawno nie ma. Pilnie potrzebny starosta, żeby to całe towarzystwo zdyscyplinować, łącznie z tzw. opozycją i jej głównym zatroskanym, zawsze i o wszystko;)

 • Anonim (evRifY), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie
  (woYMa) napisał(a):

  PO - OK ale SLD i PSL to już dawno nie ma. Pilnie potrzebny starosta, żeby to całe towarzystwo zdyscyplinować, łącznie z tzw. opozycją i jej głównym zatroskanym, zawsze i o wszystko;)

  PO jest ok? :D Dobre :) Po już nie ma w Bc. Dzieła dokona Grzesiu - Atomowa Pamięć - Schetyna. Jeśli szybko nie znajdzie się nowy lider PO w Bolesławcu, najlepiej młody to za 2 lata w wyborach znów się będą musieli przebierać w komitet obywatelski coś jak Platforma Samorządowa. Z resztą tak czy siak w kolejnych wyborach, po popisach starosty nie mają na co liczyć w powiecie (w mieście też). Starosty już nie ma... Przeciąga facet. kilkadziesiąt dni na leczeniu, potem na parę dni do pracy i znów na zwolnienie. Tak można przebimbać całą kadencję. A jak pracuje zarząd to właśnie widać.

 • Anonim (A81G4r), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  PO zdechlo w Bolcu. Ktos mi wskaze jakis przejaw jej dzialalnosci na rzecz boleslawian oprocz istnienia tlustych kotow utrzymywanych z naszych podatkow? Bo to ich praca i z tego maja kase. Czekam na przyklad dzialalnosci spolecznej.

 • Anonim (AjWdje), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  W Bolesławcu PO już miała problemy w ost. wyborach samorządowych. Musieli uciec się do utworzenia komitetu niepartyjnego aby zachęcić wielu też ciekawych ludzi do startu z ich list. Cóż... owi ciekawi ludzie zostali uwzględnieni żeby przynieśli głosów na listę a przez to wierchuszka mogła się dostać do Rady powiatowej. Gdyby nie ten zabieg wątpię abyśmy dziś mówili o PO w radzie powiatu. Myślę, że w kolejnych wyborach owi ciekawi ludzie nie dadzą się zrobić drugi raz w konia przez liderów, którzy mamili ich możliwością zdobycia mandatu radnego. Wieszczę schyłek partii politycznych w bolesławieckim samorządzie. Rywalizacja odbędzie się pomiędzy Ziemią bolesławiecką a komitetem Romana. Oczywiście kibicuję ZB, bo w zasadzie tylko oni robią cokolwiek w trakcie kadencji. Za to mega plus.

 • Anonim (A7w5n7), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Tak ziemia bolesławiecka dużo krzyczy bo tylko tyle może jak PO w sejmie. Miał i miał. Biorą się za drogi wojewóodzkie i to jeszcze z innego powiatu śmiech na sali i poza nią ich drogi nawet w mieście są do bani np. Staszica od wiaduktu do Cieszkowskiego lub odwrotnie. Brakło by strony by wymieniać a za miastem lepiej nie mówić. Pozdrwiam.Starosta no cóż choroba nie wybiera. Dużo zdrowia Panu Darkowi.

 • Anonim (e3aGj7), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  A kto powiedział że w każdej sprawie ma być jedność? Dyskusja i wymiana poglądów jest bardzo potrzebne a liczą się, jak zawsze, realne efekty.

 • Anonim (A81G5L), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Realne efekty to poczula moja mama kiedy wczoraj siedziala w poczekalni SOR szpitala 8 godzin, a ja czuje w zębach codziennie jadąc po drodze powiatowej do Ocic.
  Nieudolny zarząd i do tego nie potrafią na sesji mówić jednym głosem. Żenada

 • Anonim (AjWoVh), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ten facet to jedna wielka pomyłka. Jest ZA a nawet PRZECIW. Zalecam emeryturkę i sadzenie drzewek na własnej posesji.

 • Anonim (woWv5), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Kazimierz jak rozstawał się ze stołkiem wójta, to prawił dyrdymały o tym, że trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść, a tu jednak ciągnie wilka do lasu;)

 • Anonim (A81Gsl), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Takie dyskusje Kaziu to we wąskim gronie a nie na sesji gdzie zarząd powinien mowic jednym glosem. A tak poza tym to gdzie jest Kwasniewski i kiedy wroci? Bo to juz kilka sesji go nie ma. Zdrowia mu zyczymy ale tak dluzej nie mozna markowac urzędu.

 • Anonim (ekhvGp), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Kaziu mial bys wojtem zawsze ;) poki konkretny kandydat sie nie pojawil.... i wypenial ;) niepokonany....pfiii;)

 • Anonim (ANGu0A), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  dobrze ,ze to juz ostatnia kadencja Kazika i niech siedzi na wsi i grzeje stolek w domu.Teraz czas na mlodych ,

 • Anonim (hjpzi), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Liczył na szacun w gminie ale go z konia wysadzili, powiat podzielony i słaby, miasto jątrzy a zwykli ludzie tracą. Jest wielu ciekawych przedsiębiorczych ludzi w rejonie, którzy sumiennie pracują w różnych miejscach naszego powiatu może już czas na zmianę wart, może trzeba ludzi zapaleńców, nie partyjnych zachęcić, przewietrzyć korytarze.