Spotted Hejted

 • Jędrzej (qf8b6), 2 tygodnie temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  @Suweren Przypomnij sobie lata Platformy: ACTA, pałowanie górników, pałowanie demostrantów, nawet tych, którzy pokojowo demonstrują, rozpierdziel na święcie niepodległości w Warszawie, liczne afery, podsłuchy, korupcja, upadek Amber Gold, najdroższe autostrady w Europie, podwyżka cen paliwa, podwyżka podatku VAT, posyłanie 6-letnich dzieci do szkół... i ty wyśmiewasz się z wyborców PiS, ty mordo zdradziecka? Prędzej PiSowi zaufam, niż tym pajacom, co sobie urzędowały te 8 lat, a jak ci się w Polsce nie podoba, to wyjedź stąd Niemcowi buty szorować za 6€/godzinę, powieś sobie portret jaśnie szanownego k...wa pana tuska wysoko na ścianie po środku w salonie, ty zaKODowany ciemniaku.

 • iza (AN0Tos), tydzień temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  dodać trzeba jeszcze aferę reprywatyzacyjną , głośne morderstwo p.Brzeskiej - umorzone, sprzedaż stoczni w niemieckie ręce, zniszczenie przemysłu włókienniczego,tusk jest winien zaniechania obowiązku wyjaśnienia katastrofy w Smoleńsku i wiele wiele innych bandyckich przedsięwzięć!!!!!!!

 • Suweren (Are5ol), tydzień temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  aleś Jędrzej ciemnogrodzki (a może nowogrodzki?) burak....jeśli ufasz PiSowi, to jesteś zdrajca! nie widzisz jak rozkładają nasz kraj na łopatki? a to, że hejtuje PiS, wcale nie oznacza,że jestem za PO...oni wszyscy się nadają [...]...łącznie z Tobą zdradziecki moherze...

 • Jędrzej (qf8b6), tydzień temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  [chamstwo zmoderowane]

 • iza (AN0Tos), tydzień temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  tak to jest z bandyctwem ,jak się wyciąga prawdę na jaw to rzucają błotem!!!!!

 • Pi (qfHOh), tydzień temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Pozdrawiam wszystkich hejtujących, Zwolenników i Przeciwników, życzę umiaru w wyrażaniu swoich sądów i opinii. Szanujcie się nawzajem bo może się okazać, że nie macie racji.

 • Kacidran (wo9ve), tydzień temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Pozdrawiam serdecznie wszystkich górników ,tych którzy jeszcze pracują jak ja i tych którzy są już na emeryturze tyle wyjazdów co zjazdów Szczęść Boże

 • anonim (ANIqBo), tydzień temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  kierowca peugeota dbl rm[...],ile masła i jajek dałeś,że dali ci prawo jazdy.Niemożliwe żeby takie coś samo zdało