Znamy najlepszych biegaczy

Dyskusja dla wiadomości: Znamy najlepszych biegaczy.


 • Anonim (ALU6Rk), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  czy ktoś weryfikował kto i ile okrążeń przebiegł, bo słyszałem, że niektórzy tylko trzy i w ten sposób uzyskiwali lepsze miejsca od tych co biegli cztery okrążenia ;)

 • Anonim (A7w4jX), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  tak, była weryfikacja ... stały trzy osoby koło kościoła i spisywały wszystkie przebiegające osoby, a potem wystarczyło sprawdzić, czy dany numer był cztery razy ;-)

 • Anonim (eltCF8), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Przeproście biegaczy i nigdy już nie róbcie biegu.
  4 Pętle na biegach to jest porażka ludzie biegali 3(może specjalnie sobie skracali te męki ) a nawet Pan z czołówki biegu zaczął robić 5 okrążenie.
  Bieg główny kategoria M-20 III miejsce - Razmus Damian a puchar za niego dostaje 5 zawodnik w tej kategorii .Takich perełek możliwe że było więcej ale to wychwyciłem.
  Ogólnie organizacja tragiczna totalny chaos na trasie dobrze że Klub Biegacza coś tam Wam ogarniał w biurze biegu.
  Jeżeli dalej chcecie to ciągnąć to jedna pętla ,porządny medal(nie z decathlonu) ,koszulka techniczna z logo biegu,posiłek na mecie i wpisowe ok. 50 zł a frekwencja będzie jeszcze raz taka .
  Tak przynajmniej jest na innych imprezach biegowych

 • Anonim (AkYwQJ), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  A czy byly obiecane nagrody pieniezne. W regulaminie sa, a ja nic nie dostalam:(

 • Anonim (ArevQq), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Mimo wszystko widać że bieg był organizowany na siłę. Przecież PWiK dysponuje kurtyną wodną przy odrobinie dobrych chęci można ją było ustawić w okolicach orki po podbiegu takie schłodzenie byłoby w sam raz. Wystarczy odrobina myślenia i chęci. Brawa dla Klubu Biegacza bo gdyby nie oni to naprawdę biegu by nikt nie ogarnął. Widziałem nawet osoby po "cywilnemu", które kierowały biegaczy w odpowiednią stronę.
  Poza tym dwie uwagi: Jak można dopuścić do tego że podczas biegu dzieci jakiś ograniczony typ przebiega przez trasę biegu wywracając dziecko?
  Jak można dopuścić żeby na trasę w rynku wjechał inny ograniczony typ w Audi?

 • Anonim (ANUZkq), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Gratulacje dla organizatorów biegu.

 • Anonim (A7wzLx), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  MOSiR powinien kiedyś pojechać na JAKIKOLWIEK bieg i zobaczyć jak powinno wyglądać minimum organizacyjne. Nawet TOI TOI nie było, jakiegoś jedzenia na mecie dla zawodników... Naprawdę w tych czasach to jest minimum nawet na małych wiejskich biegach.