Zakończyły się prace na podwórku ul. Wróblewskiego 6a–6g

Dyskusja dla wiadomości: Zakończyły się prace na podwórku ul. Wróblewskiego 6a–6g.


 • Anonim (wohUv), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ta wiadomość zmieni moje życie.

 • Anonim (vZiCi), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Mojego życia ta wiadomość nie zmieniła, ale miło mi popatrzeć, że komuś bedzie się ładniej i wygodniej mieszkało. Mnie to cieszy. Nie mam parcia na ciągłe niezadowolenie połączone z ironizowaniem.

 • Anonim (ANIlcx), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie
  (vZiCi) napisał(a):

  Mojego życia ta wiadomość nie zmieniła, ale miło mi popatrzeć, że komuś bedzie się ładniej i wygodniej mieszkało. Mnie to cieszy. Nie mam parcia na ciągłe niezadowolenie połączone z ironizowaniem.

  Ładniej to się może i będzie mieszkało, ale wygodniej to raczej niekoniecznie. Część mieszkańców ogrzewa mieszkania węglem i teraz będą mieli trudności z dowiezieniem węgla i drzewa do piwnicy przez te murki, krawężniki i trawniki.

 • Anonim (A7w5Jw), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jak zwykle wszystko ładnie , pięknie szkoda tylko że ledwo co zakończyły się prace a juz po deszczu pojawiają się kałuże. Ludzie dalej parkują na trawnikach bo nie zrobiono wystarczającej liczby miejsc parkingowych. Ten kto projektował oraz zatwierdził projekt tej całej pożal się Boże modernizacji jest chyba ślepy i głuchy , standardowo zamiast zapytać mieszkańców co można by było zrobić aby lepiej się mieszkało to przyszli zmienili starą nawierzchnie na nową , dorobili parę miejsc parkingowych( może z 5 lub 6) i tyle.
  Mało tego zabrali wszelkie ławki jakie były do tej pory na terenie podwórka( niektóre zrobione przez samych mieszkańców ) , teraz nawet nie ma gdzie usiąść żeby choćby przypilnować swoje pociechy które ganiaja po podwórku czy też po prostu zaczerpnąć świeżego powietrza.
  Żeby nie było że jak zwykle, ludzie to tylko narzekaj dodam ze jestem za modernizacja starych podwórek ale jak dla mnie w tym przypadku to pieniądze wrzucone w błoto. Bo nie sztuka jest zrobić coś co już było tylko że z nowego materialu ale zrobić coś praktycznego co będzie ułatwiło ludziom życie.

 • Anonim (ANyngr), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Dziur nie ma i tule, trochę zapomnianu o zapleczu :-) jak widać