Radny Małkowski oberwał na spotkaniu w sprawie szkoły specjalnej

Dyskusja dla wiadomości: Radny Małkowski oberwał na spotkaniu w sprawie szkoły specjalnej.


 • Anonim (e3aG2o), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Chyba jednak Małkowskiemu się nie oberwało, ale zadał pytanie - sensowne i konkretne - kobiecie, która tego pytania nie była w stanie zrozumieć.

 • Anonim (evRifY), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  O ile wiem to Małkowski jest w opozycji a nie we władzach powiatu. Władze powiatu nie potrafią rozwiązać tego problemu i p Maciej przypomina propozycję prezydenta. O co chodzi tej pani? ważne jest dla niej kto administruje szkołą czy raczej warunki w jakich się uczą dzieci. Nauczycielka widać dobrze ustawiona przez dyrektorkę z nadania władz powiatu. Rodzice na spotkaniu mówili co innego. Tak wynika z waszego poprzedniego artykułu.
  Czepiacie się go i na siłę próbujecie uderzyć, ale wam to nie wychodzi...

 • Anonim (A4K7xW), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ktoś nareszcie utarł nosa temu pyszałkowi. Jako radny powinien zaproponować jakieś rozwiązanie. On tymczasem proponuje: "idzcie sobie, moze ktos sie wami lepiej zajmie". To po co bierze pensje radnego??

 • Anonim (A81Grd), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Po samym zdjeciubwidac ze go nie lubicie. I widac nie wazne co mowi... wazne zeby mu przywalic. Uwazacie ze jego sugestie są zle?

 • Anonim (An27qT), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  ile powiat wydał na swoją nową siedzibę??????ile na szkołę specjalną ?????/
  Rozwiązać ten pseudo urząd a pieniądze się znajdą

 • Anonim (dHCNbE), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Małkowski najpierw napadł na zarząd i gadał coś o kłamstwach, a potem przepraszał, jak mu wytłumaczyli o co chodzi. On zawsze najpierw się rzuca a potem wycofuje po cichutku. Dobrze mu nauczycielka powiedziała!

 • Anonim (ekht7q), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Zupelnie inne bylo meritum calej sprawy i spotkania. A Wy piszecie i wyciagacie to co Wam pasuje, zaburzajac caly sens wypowiedzi. Sens spotkania. Pseudodziennikarstwo.

 • Anonim (AWxi9O), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie
  (A81Grd) napisał(a):

  Po samym zdjeciubwidac ze go nie lubicie. I widac nie wazne co mowi... wazne zeby mu przywalic. Uwazacie ze jego sugestie są zle?

  Zdjecie jak zdjecie. Przeciez wiudac ze to Malkowski i oddaje jego przepiekne oblicze, jego prawdomownosc, jego oddanie ludziom, jego wspanialosc.

 • Radny Małkowski sie nadaje ..... do pchania karuzeli.

 • Anonim (A81Gkd), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ataki na Malkowskiego to normalka tutaj. To glowny rywal prezydenta, ktory płaci. Proste. Propozycja uwazam sensowna. Ta nauczycielka chce tak trwac przy zarzaďzie ktory nie raz wyprowadzil ich w pole? Po co dzielic wladze na miejska i powiatowa. Te da samorzady powinny wspolnie dzialac.

 • Anonim (e3aTCq), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Obowiązkiem opozycji jest krytyka nieudolnych poczynań Zarządu Powiatu .Pan Małkowski wywiązuje się z tego znakomicie, zwłaszcza ,że nie jest to trudne w sytuacji chaosu jaki zapanował w powiatowej oświacie.Czas na zmiany!

 • Anonim (A7w5a1), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  A co to za Pani, nauczyciel, który nie rozumie pytania? współczuję uczniom. Pozdrawiam.

 • Anonim (evRifY), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Krytyka konstruktywna bo pokazuje możliwości skoro powiat tego nie potrafi zrobić. kobieta ewidentnie napuszczona.

 • Anonim (AWxi9O), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Radny Małkowski już zapomniał jak dzięki tatusiowi został wiceprezydentem, bo Ziemia Bolesławiecka w ramach kolaicji z Romanem nie miała już kogo zaproponować na to stanowisko. Na początku wogole nie był brany pod uwage. Zostal bo ktos musial zostac i cala filozofia. Zapytajcie drodzy szanowni przyjaciele radnego Małkowskiego jak dostal obecna posade i kto ją załatwił :)

 • Anonim (AWxi9O), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie
  zbirlas napisał(a):

  Radny Małkowski sie nadaje ..... do pchania karuzeli.

  Dokładnie! Gdyby nie tatuś to nie byłoby go w polityce.