Szczeciński sanepid: są wyniki badań wody Żywioł Żywiec Zdrój

Dyskusja dla wiadomości: Szczeciński sanepid: są wyniki badań wody Żywioł Żywiec Zdrój.


 • Anonim (A81Gv0), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Dodajmy ze znalezli w butelce alkochol etylowy wraz z innymi substancjami uzywany w miroslawcu do czyszczenia linni produkcyjnej. Nie chce nic mowic ale wyglada to na niedopilnowanie ze strony pracownika ktory musial wlac do ich starej butelki plyn do czyszczenia , zostawic butelke a ktos pozniej ja zapakowal do zgrzewki, jednak wtedy to nie wyjasnia nieorginalnie zapakowanej zgrzewki.

 • Anonim (A81Gv0), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Facet ma takie szczęście ze powinien zagrac w lotka, chociaz teraz to juz nie bedzie musial.

 • Anonim (e3auP2), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  bzdura!!! zakład że cwaniak chce wyludzić odszkodowanie!!!

 • Anonim (vZJBH), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  A ty (powyżej) wypił/wypiła byś jakąś chemię, nie wiedząc jaki będzie efekt i czy przeżyjesz, dla odszkodowania ? Myślę, że aby określić Twój sposób myślenia trzeba by zniżyć się do Twojego poziomu...

 • Anonim (dRjy1G), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Może tak być że wypił przypadkowo coś co mial w domu i postanowil wykorzystać okazję .Sprawa śmierdzi z daleka ,1 butelka na 12 z całkowicie innej partii i miesiąca plus nieorginalne pakowanie .Chyba że po drodze trafił się jakiś poj.....bus i postanowił zrobić "dowcip".

 • Anonim (vZvrd), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Niektórzy w gorącej wodzie kąpani liczyli miliony odszkodowania a tymczasem to zdaje się firma wystąpi z gigantycznym roszczeniem za narażenie wizerunku na szwank i utratę potencjalnych zysków z niezrealizowanej sprzedaży. Problem tylko w tym, kto rozdmuchał tę "aferę". A poszkodowany delikwent mam nadzieję, że już doszedł do zdrowia.

 • Anonim (d9azy8), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ledwo się poparzył i od razu powiadomiono wszystkie media. Facet w szpitalu nie wyglądał na szczególnie poszkodowanego. Mówił całkiem normalnie jak na kogoś kto upił coś, co wyżarło dziurę w dywanie. Akurat jedna butelka na cały kraj była skażona? Bo jakoś nie słyszałem doniesień o podobnych zdarzeniach. Śmierdzi to wszystko na kilometr, a ludzie dla odkodowania potrafią sami sobie ręce i nogi połamać. Co to za sztuka wlać kilka kropli do spirytusu i łyknąć- szkoda mała a możliwe odszkodowanie spore, warto zaryzykować.

 • Anonim (e3aTjZ), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  święta prawda! a osoba vZJBH naprawdę jest ograniczona!