Miasto: Operacja obniżamy krawężniki!

Dyskusja dla wiadomości: Miasto: Operacja obniżamy krawężniki!.


 • Anonim (AE40vl), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ale mi łaska. A jak wyślę 11 października to już problemu nie ma? Jeśli przedzwonię to też się nie liczy. Biurokracja najważniejsza.

 • Anonim (ALU6Vi), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Urzędników multum a robotę za nich mają wykonać mieszkańcy ? Wysepka /wyspa/ na Dolne Młyny z Wróblewskiego przyczyną wielu wypadków i mima krytyki podczas budowy przez radnego Muchę /projektant udowadniał ze nie ma on racji/ do dziś utrudnia jazdę osobowych i autobusów ,to samo ze studzienkami na obwodnicy z boku jezdni jest trawnik i super miejsce na kanalizacyjne studzienki to wybudowano na jezdni i to w sposób utrudniający jazdę pojazdami /

 • Anonim (dRjyBp), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  A co z wysokimi krawężnikami na parkingach? Można uszkodzić tylny tłumik albo przedni zderzak podczas dojeżdżania.
  Trzeba było wcześniej myśleć,panie i panowie....

 • Anonim (AvlshL), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  no 20 lat za późno hahhhahah

 • Anonim (e3aGQV), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Niestety, ale wysokie krawężniki to smutne dziedzictwo z czasów przedwojennych oraz komunistycznych. Bardzo głęboko wżarły się w mentalność ludzi odpowiedzialnych za kształtowanie przestrzeni i infrastruktury miejskiej i nie potrafią oni wyobrazić sobie miasta z krawężnikami niskimi. To jest totalny brak wyobraźni i nawet odpowiedzialności. Tak naprawdę to wysokie krawężniki przy ulicy są zbyteczne, nie mają żadnej funkcji, są zagrożeniem również dla samochodów, nie tylko pieszych na wózkach.