Kto zagra w BKS Bolesławiec w sezonie 2017/2018

Dyskusja dla wiadomości: Kto zagra w BKS Bolesławiec w sezonie 2017/2018.


  • Kibic BKSu (AEvsUv), 2017-08-31 20:15 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Marek wszyscy bardzo Ci dziękujemy za to co zrobiłeś dla naszego Klubu. Za to Ci zawsze będziemy wdzięczni. Pamiętaj że zawsze możesz do nas wrócić i zawsze będziemy czekali na Twoją grę dla BKSu. Powodzenia w nowym zespole, nie zapominaj o nas i będziemy się cieszyli jeśli przyjdziesz czasami pokibicować na Spółdzielczą. POZDRAWIAM w imieniu swoim i myślę że wielu normalnych kibiców BKSu się ze mną zgodzi. TRZYM SIĘ :) na pewno będzie Cię brakowało na boisku.

  • Gość (qfFro), 2017-09-01 06:59 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Mniej picia napojow wyskokowych a więcej treningow bo narazie to tylko wdtyd jak beda bilety beda puste bo na smakoszy mozna popatrzec na lawkach w parku lub w knajpkach

  • Kibic (AEvq0E), 2017-09-01 07:16 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Następny jaśnie oświecony.

  • Ja (ANUbN6), 2017-09-01 08:18 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Gość (qfFro) napisał(a):

    Mniej picia napojow wyskokowych a więcej treningow bo narazie to tylko wdtyd jak beda bilety beda puste bo na smakoszy mozna popatrzec na lawkach w parku lub w knajpkach

    Zazdrośniku,wyluzuj,a skąd o tym wiesz? Twoje niepowodzenia,sprowadzają się do krytyki,czyżby tak było?lNie musisz przychodzić, nie musisz siedzieć na trybunie,to nie jest przymus.Lepiej ,do parku na ławeczkę!

  • anonim (ANIZMJ), 2017-09-01 12:57 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Ja (ANUbN6) napisał(a):

    Zazdrośniku,wyluzuj,a skąd o tym wiesz? Twoje niepowodzenia,sprowadzają się do krytyki,czyżby tak było?lNie musisz przychodzić, nie musisz siedzieć na trybunie,to nie jest przymus.Lepiej ,do parku na ławeczkę!

    Mi nawet jak by zapłacili to bym nie przyszedł bo po co? chyba żeby tylko się napić bo patrzeć nie ma co ha ha ha hahhahhahhahhahhahahhahahhahahahahahah

  • Kibic (qfvl0), 2017-09-01 15:56 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (ANIZMJ) napisał(a):

    Mi nawet jak by zapłacili to bym nie przyszedł bo po co? chyba żeby tylko się napić bo patrzeć nie ma co ha ha ha hahhahhahhahhahhahahhahahhahahahahahah

    Nie pij bo Twoja Pani z Gimnazjum się dowie. Polskiego się zacznij uczyć. Bo pisać poprawnie nie umiesz w ojczystym języku.

  • Ja (ANUfrS), 2017-09-01 16:27 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (ANIZMJ) napisał(a):

    Mi nawet jak by zapłacili to bym nie przyszedł bo po co? chyba żeby tylko się napić bo patrzeć nie ma co ha ha ha hahhahhahhahhahhahahhahahhahahahahahah

    Takich nie wpuszczają i takim się nie płaci,chłopczyku!!!!

  • 1
  • 2

Reklama