Termy - problemy i wysokie opłaty

 • Piotr (AE7YvG), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Wczoraj tj. 11. 05 2017 próbowałem wejść na stronę term i zobaczyć ile za godzinę. Strona niedostępna. Telefonicznie powiedziano mi że ja 8 zł a dziecko 5 zł. 12. 05. 2017 cena wzrosła o ponad 2 zł. Mało tego. Po wyjściu z basenu płaci się za ubranie się. Wniosek jest taki że taniej jest popluskać się i ubrać na podwórku. Czytnik wyjścia jest niesprawny i dopiero pani przy kasie spogląda na zegarek. Starsze osoby płacą więcej za szatnie niż kąpiel

 • delfin (woXlx), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Wniosek jest taki , że lepiej popluskać się w domu w wannie a nie żalić na forum o 2 złote.

 • anonim (hj4dr), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  To nie ma tam "czasowstrzymywacza" w szatni?

 • ja (eltCFV), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  ja tam nigdy nie pójdę, dlaczego? powód prosty i oczywisty. Moje dziecko było tam dwa razy, zawsze wraca śmierdzące od wilgoci (grzyba) obrzydliwego. Porażką dla mnie jest co miejsce. Rozumiem jak strój ma zapach chloru, ale niezdrowej zgrzybiałej wilgoci. Katastrofa!

 • Zosia (A81Gve), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  to prawda że coś jest nie tak z Termami bo jak dziecko przyjdzie z Orki to strój nie śmierdzi chlorem a po Termach nie idzie wytrzymać od zapachu chloru ! Zastanawiam się czemu jest tak, myślałam że na Orce jest ozon ale Pani powiedziała że też chlorują wodę ale bardzo dbają o ilość tego środka. Może warto coś zmienić na Termach !

 • Piotr (dRjyJI), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  W moim przypadku były to dwa zł. ale przychodzą tam starsze osoby którym ubieranie się zajmuje dużo więcej czasu. Jest
  to nieuczciwe i tyle
  Podobnie w kinie forum. Idziesz z dzieckiem na bajkę jako opiekun i płacisz za bilet . Trzy osoby w kinie. Za dziecko można zapłacić ale opiekun chyba mało zainteresowany bajką. Ludzie nie chodzą z dziećmi do kina bo za drogo

 • Marek (ekhv0i), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  A już nie długo będziecie w Bobrze mogli się wykąpać, bez chloru i za darmo.

 • starydziad (AsFUV4), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Szanowni panstwo piszecie pzdury albo celowa klamiecie .W Termach po wyjsciu z basenu oddaję czytnik i spokojnie się przebieram .Co do chloru to chodzę tam regularnie i nigdy nie spotkałem się z tym aby bylo go czuc .I sprawa ceny ,jako 60 + placę w tygodniu 5 zl .za godzinę . strasznie drogo poraza mnie ta cena ,koszmar .przecież dolozylbym 1 zl .i mial piwo pod parasolami .