Policja: 30 mandatów, 8 zatrzymanych praw jazdy i 3 pijanych kierowców

Dyskusja dla wiadomości: Policja: 30 mandatów, 8 zatrzymanych praw jazdy i 3 pijanych kierowców.


 • Anonim (ANUTi4), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Akcja 500+ :p myślę że na to się zbiera :) ale Pani która miała prawko 4 dni szacun pełen :D w cztery dni spowodować kolizję :D

 • Anonim (1Yj4A), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Witam
  Jestem jedną z osób którym zabrano prawo jazdy za przekroczenie prędkości na terenie zabudowanym. Teren ten to suszki górne. Stał się terenem zabudowanym niedawno. Do tej pory można było tam jeździć 90 km/h.
  Nie mam pretensji do policji która egzekwuje prawo ale do baranów które w tym miejscu ustanawiają takie limity prędkości. Jeżeli będziecie Państwo przejeżdżać tą drogą proszę osądzić samemu czy osoby które zarządziły w/w zmiany nie powinny się zgłosić do rzeźni z podaniem o wymianę łba.

 • Anonim (AE7Y8c), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Po to został tam ustawiony żeby nałapać trochę ............delikwentów , zanim sie połapią , szkoda mi przypadkowych ludzi w przeciwieństwie do debila który po Otoku pędzili ile sie dało tam i z powrotem , szkoda że nie trafił na Radarek, oj szkoda .

 • Anonim (dRjUCM), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  To jest ciekawe. Od 11 lat pokonuję prawie codziennie tę trasę i w Suszkach Górnych nie spotkałem nigdy suszarki. A teraz pojawił się znak z terenem zabudowanym i szybko pojawił się też patrol.
  A w Dolnych Suszkach, przy braku chodnika, jest ograniczenie do 70 km. Poza tym trzy ofiary śmiertelne jednego wypadku i może z dwa suszenia. Gdzie tu logika?
  I piszcie ludzie o wszelakich kwiatkach drogowych nie na forach, a do zarządów dróg wszelakich szczebli. Korespondencja z nimi jest bardzo wesoła, ale może kiedyś będą odpowiednie głowy na właściwych miejscach.