Michał Szpak wystąpi na Dniach Ceramiki 2017

Dyskusja dla wiadomości: Michał Szpak wystąpi na Dniach Ceramiki 2017.


  • Gosć (ANGnQF), 2017-03-05 21:20 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Nie ma Polska w tej chwili lepszego wokalisty ludzie łapcie taką okazę bo może się nie powtórzyc.Ci co odradzają są po prostu głusi i z takimi nic się nie da już zrobić.

  • anonim (z95xN), 2017-03-06 01:03 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Już któryś raz chcę oddać głos na tak i mam komunikat aby spróbować za 3 godziny :( Po co robić jakieś głosowania kiedy nie można tego uczynić w dowolnym czasie, to jakaś zagrywka niepoważna!

  • Doris (A81WOc), 2017-03-06 08:00 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Do anonim - ja też mam taki komunikat to jest już taki system że glosujesz i możesz ponownie za 3 godziny

  • anonim (eBsGHs), 2017-03-06 20:01 Cytuj Zgłoś nadużycie

    To super wiadomość.Cieszę się,że tak świetny wokalista zawita do Bolesławca :)

  • Gabi (AmFEAm), 2017-03-06 22:06 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Polacy nie zdają niestety egzaminu z tolerancji, to już są FAKTY. Tymczasem Michał przekonał już wszystkich, że ma zarąbiasty wokal. Co poparł wieloma nagrodami również w plebiscytach europejskich, po Eurowizji. Jest najchętniej wyszukiwanym Polakiem w googlach, najlepiej ubranym Artystą na Eurowizji (w przeciwieństwie do Piaska), ma fancluby nie tylko w Europie czym nie może pochwalić się żaden inny polski wokalista. Jego krążek pokrył się potrójną platyną, TAKICH ma fanów i w kraju ! To wielki talent i dlatego branże nie mogą mu tego niestety darować, mimo, że przed nim było tylu "wybitnych" na Eurowizji to efekty były takie, że z powodu zbyt niskiego poziomu naszych wokalistów, Polska bywała w y k l u c z a n a w udziale w tym konkursie !

  • Fanka Szpaka (AE4bvf), 2017-03-06 23:04 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Kto wymyślił taki durny sondaż. Zagłosowałam w niedzielę rano i od tego czasu ile razy otworzyłam wczoraj stronę, miałam napis "Oddałeś już głos w tej ankiecie, spróbuj za 3 godziny". Przez całą niedzielę nie udało mię oddać ponownie głosu. Dzisiaj zmieniono taktykę i pojawia się napis "Oddałeś już głos w tej ankiecie". O co właściwie chodzi autorom ankiety ???? Autorzy są niezadowoleni, że ludzie chcą iść na Szpaka ???

  • anonim (qfFhE), 2017-03-07 13:02 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Fajnie, że będzie. Pięknie śpiewa.

  • Reklama

  • richi (qfwFm), 2017-03-07 14:48 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Wsadźcie sobie go w d....! Błazen nie artysta!

  • anonim (A7w4ky), 2017-03-07 15:45 Cytuj Zgłoś nadużycie
    richi (qfwFm) napisał(a):

    Wsadźcie sobie go w d....! Błazen nie artysta!

    Nie każdy ma tak wyćwiczona - pojemną - d... jak ty. Lata treningu czy wrodzone?

  • HEMI (A7w5eF), 2017-03-07 20:54 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Kontrowersyjny artysta i tyle.
    Ci co oceniają po wygladzie ,stylu - nie odnajda talentu,ot hejt i tyle.
    Ci co oceniaja po głosie ,utworach - pewnie pełni podziwu.
    Chłopak ma dobry głos i fajnie,ze jest ktos inny a nie cały czas to samo ;)

  • bez tolerancji (eltCFH), 2017-03-08 22:46 Cytuj Zgłoś nadużycie

    to p.e.d.a.ł jeszcze tylko jego brakowało....

  • anonim (A7w4ky), 2017-03-09 01:43 Cytuj Zgłoś nadużycie
    bez tolerancji (eltCFH) napisał(a):

    to p.e.d.a.ł jeszcze tylko jego brakowało....

    D.u.pa cię nadal boli? Eeeee, to nie on cię skrzywdził. Pewnie ciemno było i źle widziałeś.

  • Kris (ANynb2), 2017-03-19 07:59 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Porażka zresztą jak co roku z roku na rok coraz gorzej dobrze ze jest jeszcze agatowe

  • anonim (AN0EPB), 2017-03-19 11:39 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Szpak wspaniałe śpiewa i sympatyczny jest. A kto krytykuje Go,to jest bardzo słaby pod każdym względem. I gdy kogoś atakują,to im się wydaje,że są kimś..

  • ewa (VBhMX), 2017-05-09 09:48 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Polecam wystep szpaczka jest fantastycznym piosenkarzem o światowym talencie. Cudowny dłos ,charyzma ,wyglad. Magicznie spiewa. POLECAM o emocjach nie wspomne

Reklama