Co chcesz, by robiono z bezdomnymi zwierzętami w Bolesławcu?

Dyskusja dla wiadomości: Co chcesz, by robiono z bezdomnymi zwierzętami w Bolesławcu?.


 • Anonim (ANx1VX), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Moim zdaniem przydaloby się schronisko w Bolcu

 • Anonim (AKc5B5), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Co można zrobić z tymi zwierzętami? Wywieźć do schroniska.

 • Anonim (AN0lCy), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Usypiać

 • Anonim (ANGaCb), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  wywieźć do schroniska, ale także wszystkie te które wałęsają się po osiedlach w miejscach którymi wracają dzieci ze szkoły. A w ogóle psy powinny mieć czipy, tak jak ich właściciele dowody osobiste i w razie "zatrzymania" takiego pupilka powinny być odpowiednie koszty jego wykupu. Straż miejska powinna sprawdzać pieski i te na smyczy czy są zaopatrzone w taki identyfikator i powinna to wymóc na właścicielu, dużo z tych piesków ląduje potem na ulicy a właściciel zabiera go do domu po kilku godzinach jak się pupilek wybiega po całym mieście.

 • Anonim (AKcLjL), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Chipowanie psów powinno być darmowe i przymusowe. Każdy właściciel musi ponosić konsekwencje wzięcia "zabawki" dla dziecka pod choinkę. Po kilku miesiącach piesek ląduje na ulicy. Miasto powinno wtedy obciążać właściciela za utrzymanie pieska w schronisku.

 • Anonim (ANueKK), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Usypiać

 • Anonim (AtPxat), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Zakazać całorocznego dokarmiania dzikich kotów bo doprowadza to do niekontrolowanego wzrostu ich populacji a za tym i wzrostu problemu dzikich i bezdomnych zwierząt w mieście.

 • Anonim (AtPyA4), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie
  (ANueKK) napisał(a):

  Usypiać

  prędzej tobie wolałbym zastrzyk dać za to co piszesz frajerze

 • Anonim (ANuQg1), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie
  (AtPxat) napisał(a):

  Zakazać całorocznego dokarmiania dzikich kotów bo doprowadza to do niekontrolowanego wzrostu ich populacji a za tym i wzrostu problemu dzikich i bezdomnych zwierząt w mieście.

  Z tobą nie ma o czym dyskutować. Stanowisko godne złośliwca i sadysty. Nawet nie wiesz, że emocje, które wysyłasz na zewnątrz, wracają do ciebie zwielokrotnione. Nie jesteś człowiekiem szczęśliwym na własne żądanie. Poza złymi emocjami, niewiele w tobie pewno innych wartości.

 • Anonim (AtPyo0), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Dorypać takie kary dla tych bezmózgowców co biorą zwierzę a za chwilę wywalają bo się znudziło. Kary powinny być dotkliwe żeby się idiota jeden z drugim zastanowił tysiąc razy zanim weźmie do domu zwierzę a za chwilę wywali. Stworzyć schronisko, a tych palantów co wywalają psiaka czy kociaka karać jeszcze dodatkowo praca na rzecz schroniska. Do odpracowania kilkadziesiąt godzin w czynie społecznym. Obniży to koszty schroniska i się może palant jeden z drugim zastanowi. Tylko jak policzyć i zapanować nad tym kto ile ma zwierzaków

 • Anonim (AtPyo0), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  A idiotów co piszą o usypianiu trzeba izolować od społeczeństwa. Im dłużej żyję między ludźmi i poznaję jacy są , tym bardziej wole mieć do czynienia ze zwierzętami.

 • Anonim (ANSVpY), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  kiełbase

 • Anonim (AE7sla), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Bezdomne i niepotrzebne psy i koty powinny być usypiane.Nasze społeczeństwo jest zbyt ubogie aby ponosić koszty ich utrzymania.Pieniądze należy przeznaczyć na biedne i głodne dzieci,niestety takich wciąż nie brakuje.A swoją drogą ,dlaczego ci wszyscy pseudo obrońcy zwierząt nie uronią łezki nad zabijanymi innymi zwierzętami nawet w sposób rytualny.Kto dał im prawo do selekcji życia i śmierci,dlaczego kot ,pies mają prawo żyć a królik, krowa czy np. świnia nie.Jesteście bardzo niekonsekwentni.

 • Anonim (ANIs5x), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Darmowa sterylizacja i kastracja, schronisko . Łatwo dostępne miejsca gdzie mozna dawać datki dla zwierząt w postaci pieniędzy , karmy , kocy , bud , zabawek itp. I najważniejsze edukacja dzieci , że pies czy kot to nie przedmiot i że w dzisiejszych czasach mozna wysterylizować/ wykastrowac zwierzęta co zapobiega nadmiernemu ich rozmnażaniu.

 • Anonim (ANIs5x), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  http://karusekblog.pl/wp-content/uploads/2013/03/sterylizacja.jpg Jedna kotka w ciągu roku może wydać na świat około 14 kociąt.