Impreza .

 • Anonim (AjWoVh), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Z soboty na niedzielę w Łące na prywatnej posesji, na wolnym powietrzu odbyła się nieoficjalna impreza . Niestety , u mieszkańców niesmak pozostał . Grali , śpiewali (wydzierali się) i nawet były fajerwerki , może nawet lepsze jak na św. ceramiki . Impreza trwała do samego rana . Trzeba było okna zamykać , a i tak hałas był dokuczliwy . No cóż , jeśli ktoś ma kasę i myśli , że mu wszystko wolno, to nie na tym rzecz polega tak do końca . Jeszcze jest coś takiego jak kultura . Buta i arogancja dziś na czasie . Być może stąd pomysł by zatruć mieszkańcom sobotnie popołudnie , wieczór i całą noc . Jedyna pociecha , że nad ranem , jak wynika z relacji niektórych sąsiadów , odwiedziła niesfornych imprezowiczów Policja .

 • Anonim (AE4hAN), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Czyli ktos miał odwagę zadzwonić. Szkoda ze to nie Ty tchórzu, tylko teraz bedziesz anonimowo żalił sie na forum

 • Anonim (AEr0KN), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  trzeba było nagrać i puścić imprezowiczom nastepnego ranka na FULLL

 • Anonim (AEr0Ep), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  "Z soboty na niedzielę w Łące na prywatnej posesji, na wolnym powietrzu odbyła się nieoficjalna impreza ."

  Dementuję pomówienia:
  Planowali ją zorganizować w innym dniu - z niedzieli na sobotę - ale wszystkie terminie były już zajęte.
  Impreza była oficjalna - goście tylko z zaproszeniami.
  Gdzie mieli świętować jak nie u siebie? Na czyjejś posesji mieli imprezować - na twojej? Może na boisku?
  Wolni ludzie to i impreza była "na wolnym powietrzu".

 • Anonim (AEr0Ep), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  "Grali , śpiewali (wydzierali się) i nawet były fajerwerki , może nawet lepsze jak na św. ceramiki . Impreza trwała do samego rana ."

  Niedość że dobrze zaplanowana i przygotowana impreza to jeszcze wykonanie lepsze niż na ŚC. Jedynie można pochwalić organizatorów i uczestników.
  Zamiast marudzić ucz się - może sam spróbujesz kiedyś coś takiego zrobić.

 • Anonim (AjWoVh), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ocho , odgłosy imprezowiczów , krzywda ich spotkała na tym forum . Rzeczywiście jak w opisanym tekście , arogancja , to tylko nasza racja i zabawa . Ciekawe , czy jak w reklamie , poinformowano mieszkańców o takiej głośnej zabawie do białego rana . No przecież co tam wieśniaki , ciemnogród . Będziemy pytać się o zgodę .

 • Anonim (AEry8W), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ostatnio tez zorganizowalam imprezke kulturalnie, na powietrzu, przy grilu z gitarą... ale jakis uprzejmy sasiad, któremu żal d... ściskał zadzwonił na policje... Ludzie czasem trzeba przymknac oko.. tym bardziej ze naprawde wszysko bylo kulturalnie, nikt sie nie wydzieral, szalał, ot tak ponucilismy przy dzwiekach gitary... ale niestety ... w sobote wieczorem nie mozna widocznie spedzic czasu na swojej posesji w milym towarzystwie:)

 • Anonim (ATdM6H), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Dlaczego w ludziach jest tyle zazdrości, nienawiści do dobrej staropolskiej zabawy wiem z dobrego źródła że organizator zrobił to wszystko dla swoich przyjaciół. Widać muszą być wyjątkowi. Do tego kto pisał anonimowo te pierdoły zazdrości - organizator to bardzo otwarty człowiek niestety nie na pierdołów życiowych i zazdrośników, zmień się to może nie długo nie będziesz musiał zamykać okien tylko powydzierasz się razem z nimi. Słyszałem coś o imieninach organizatora. Czas szybko leci zacznij od dziś.

 • Anonim (dRjb3M), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ja tam byłem na tej imprezie i było mega a ze były fajerwerki i komuś żal dupe ściska to jego problem wszystko było prawnie załatwione zgodnie z przepisami. Jest to problem jednej jednostki a nie całej społeczności.

 • Anonim (AKc5B5), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie
  (dRjb3M) napisał(a):

  Ja tam byłem na tej imprezie i było mega a ze były fajerwerki i komuś żal dupe ściska to jego problem wszystko było prawnie załatwione zgodnie z przepisami. Jest to problem jednej jednostki a nie całej społeczności.

  Widać jaka wyjątkowa inteligencja tam była, która tylko o ściskaniu d.py potrafi rozmawiać.

 • Anonim (AE7Zr1), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Do twojego poziomu inteligencji ciężko się będzie się znizyc. Pozdrawiam i polecam leki rozluzniajace a dla twojej informacji za 3 tygodnie jest następna zabawa.

 • Anonim (vrYlU), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Uważajcie, żebyście sami nie musieli brać leków, bo takie balangi bardzo szkodzą.

 • Anonim (dRjyGc), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Bardzo wszystkich proszę o nie pisanie komentarzy, tej kanali tylko o to chodzi. Nic nie robiąc nie mając obowiązków czerpie przyjemność z podpierdo...... kogo się tylko da. Wszystkim jeszcze raz serdecznie dziękuję za te NIZAPOMNIANE CHWILE do następnego miłego spotkania. Dla mnie to koniec tematu pozdrawiam Organizator

 • Który osobnik to"kanalia". Ten, który wewzwał policjantów, czy ten, który napisał? Co ma wspólnego ilość obowiązków i pracy wykonanej przez te osoby z wysłuchiwaniem hałasu w nocy? Czasem wystarczy poimformować sąsiadów o zbliżającej się głośnej imprezie do rana i osoby mające małe dzieci, lub starsze i chore odpowiednio się zabezpieczą. Mogą w tym czasie spać do swoich krewnych i mają spokój. Wilk syty i owca cała.

 • "U swoich krewnych" - poprawka:)