Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze Trzebień 2015: OSP Nowogrodziec najlepsza

Dyskusja dla wiadomości: Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze Trzebień 2015: OSP Nowogrodziec najlepsza.


  • Anonim (ekhsSK), 2015-09-21 16:27 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Jeżeli zwyciężyli uczciwie to gratuluję.

  • Anonim (ANyWur), 2015-09-21 16:56 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Osp Raciborowice na przedostatnim ha ha ha a taki piekny wóz mają ciekawe po co.

  • Anonim (AN0jZD), 2015-09-21 17:19 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Szkoda że czasów nie pokażą poszczególnych konkurencji. Niedowiarki widzieliby jaka przepaść jest między 1 miejscem a resztą drużyn.

  • Anonim (ekhsSK), 2015-09-21 17:43 Cytuj Zgłoś nadużycie

    A dla mnie to komisja sedziowska powinna być z innego powiatu.

  • Anonim (ekhsSK), 2015-09-21 17:47 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Nie wiem czy taka przepaść. Wg mnie zbyt dużo niewiadomych. Właśnie Nie Podanie Wyników czynnik ludzki itd. Przecież nowogrodziec nie jest aż tak dobry żeby zawsze i wszędzie i wszystkich kasował.

  • Anonim (ANx15n), 2015-09-21 18:18 Cytuj Zgłoś nadużycie

    i te plastikowe lekkie hełmy

  • Anonim (AN0jZD), 2015-09-21 18:52 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Zapoznaj się z regulaminem i wtedy możesz pisać na temat plastikowych lekkich hełmów ;)

  • Reklama

  • Anonim (e3aIO9), 2015-09-21 19:10 Cytuj Zgłoś nadużycie

    jak dla mnie sędziowie powinni byś z innego powiatu.

  • Anonim (e3aIO9), 2015-09-21 19:13 Cytuj Zgłoś nadużycie
    (AN0jZD) napisał(a):

    Szkoda że czasów nie pokażą poszczególnych konkurencji. Niedowiarki widzieliby jaka przepaść jest między 1 miejscem a resztą drużyn.

    istnieje też coś takiego jak czynnik ludzki i zlośliwość rzeczy martwych

  • Anonim (vrYEF), 2015-09-21 20:20 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Witam
    a co do Raciborowic ,to trochę dziwne,wszystkie konkurencjie zostały wykonane bezbłędnie, jak ktoś był na zawodach to widzial ze jest lipa ze strony sędziowskiej......
    gratulacje .
    myślę ze jest to marnowanie czasu i zdrowia.
    bo i tak wiadomo kto wygra.

  • Anonim (AjWoVh), 2015-09-21 21:14 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Powinien być zakaz używania przerobionych pomp po5 ,tak jak mają przerobioną ją zwycięzcy ,i powinien byc zakaz ustalania zasad przed zawodami od tego jest regulamin w którym jasno mówione nie wolno rzucić klucza na ziemie ma byc rzucony na podest nie wolno przeskakiwac przez wąż ssawny a zwyciezcy to robili , to po co regulamin???

    zwyciezcy są sprawni było widać szybcy i zwinni ale regulaminu trzeba przestrzegać a nie ustalac inne zasady przed zawodami

    Kalus jak zwykle tam zamieszał

  • Anonim (ANuB1e), 2015-09-21 23:17 Cytuj Zgłoś nadużycie

    To było na powiatowych, a co my mamy powiedzieć na gminnych? Są lepsze drużyny ale ktoś kogoś ciągnie za uszy. Spokojnie, pojadą na wojewówdzkie i tam jak zwykle będą na końcowych miejscach.

  • Anonim (AN0jZD), 2015-09-22 00:18 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Odnośnie kluczy i węży ssawnych proszę poczytać w regulaminie z roku 2011 bo właśnie na tym regulaminie odbyły się zawody powiatowe ;) http://www.zosprp.pl/files/regulaminy/reg_zaw_sport_poz2011.pdf
    Przeczytajcie i nie piszcie takich bzdur bo aż wstyd że startujecie w zawodach a regulaminu nie znacie ;) A odnośnie pompy to jak by była ona przerobiona to był by lepszy czas, jest po prostu zadbana i dobrze obsługiwana. Na zawodach było kilka drużyn gdzie mieli pompy po remoncie i co z tego jak nie potrafią tego wykorzystać.
    I nie narzekajcie na sędziów bo oni nie są winni niczego.

  • Anonim (ekhsSK), 2015-09-22 07:08 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Od dawna widać ze pewne jednostki są faworyzowany.

  • Anonim (ekhsSK), 2015-09-22 07:12 Cytuj Zgłoś nadużycie

    A co mają powiedzieć jednostki osp gminy bolesławiec. .. jak ich wójt bardziej się cieszy i utożsamia nie ze stratami którymi zarządza. Morale spadają.

  • 1
  • 2

Reklama