Klasówki i Testy

 • Anonim (AjWoVh), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Córka chodzi do szkoły na J.Pawła . Nie ma tygodnia by nie było jakiegoś sprawdzianu kartkówek i dwóch testów to już norma . Nie wiem czy taki cykl nauczania jest też w innych szkołach ? To już zaczyna być dobijające . Czy z naszych dzieci chcą zrobić cyborgów , chodzące komputery ?

 • Anonim (AKcLjp), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Skargi i zażalenia przyjmuje szef tego bajzlu, czyli odpowiedni minister w rządzie. Myślisz, że komuś się chce sprawdzać te wszystkie testy? Ale spokojnie, jest opcja formowana przez MEN, żeby wprowadzić ocenianie opisowe na każdym etapie edukacyjnym i odejście od tradycyjnych ocen. Podobno dzieci uczą się nie dla ocen, ale dlatego, że chcą - przynajmniej taka jest oficjalna wersja ministerstwa. Co oni biorą pojęcia nie mam, ale to działa, bo co nowy minister, to większy idiota :-)

 • Anonim (AKcLj7), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  W innych szkołach jest podobnie. Nie potrafią sobie poradzić z jednym niesfornym uczniem w klasie i karne kartkówki to codzienność.

 • Anonim (AKcLjp), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Stalinowsko-faszystowska zasada odpowiedzialności zbiorowej to jedyna metoda. Na pewno byś sobie świetnie poradził, napisz jak cudotworco, a może i Ty w ministry kiedyś pójdziesz. To jaki ten sposób na rozwydrzonego szczeniaka?

 • Anonim (AKcLj7), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Chciałam tylko przekazać, jak jest w innej szkole. Z szacunku do ucznia nie nazywam go "szczeniakiem" , a ministra idiotą jak Ty to uczyniłeś. Nic sensownego nie przekazujesz komuś kogo interesuje ten temat, a rozsiewasz tylko jakiś dziwny cynizm i ironię. A sposobu - ale na życie to Ty potrzebujesz bo sam nie bardzo o co Ci chodzi.

 • Anonim (AjZrRT), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Moja corka ma podobnie,jezeli chodzi o nauke.Nauczyciale bardzo wymagaja w szkolach,czasami jestem w szoku,Bo nawet moje dziecko nie ma czasu Na jakis kolwiek czas wolny dla siebie,caly czas slysze ,,mama nie mam czasu,musze sie uczyc,,mozna cisnac owszem ale bez przesady