Zagłosuję na Komorowskiego bez focha

Dyskusja dla wiadomości: Zagłosuję na Komorowskiego bez focha.


 • Anonim (evRifY), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Gratuluję panie prezydencie Roman :)

 • Anonim (AN0kZV), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie
  (evRifY) napisał(a):

  Gratuluję panie prezydencie Roman :)

  "Panie prezydencie Romanie" w Polsce nazwiska się odmienia, to duży i nieładny błąd :)

 • Anonim (Are5ol), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  nie czepiaj sie...ponad polowa spoleczenstwa ma problemy z ortografia....i nie tylko...czytanie ze zrozumieniem, logiczne myslenie, itp....przestali tego uczyc w szkolach jakies 15 lat temu....dlatego tez mamy teraz takie debilne spoleczenstwo....a ze jaki narod - taka wladza....reszte sobie dopowiedz....

 • Anonim (AsdUQP), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Od 8 lat rządzi PO a wszystkiemu winien PIS. Stopień kompromitacji jest porażający. Każda z afer powinna zakończyć się dymisją rządu.
  Co do katastrofy Tupolewa po co prokuratura prowadzi śledztwo skoro żaden sąd nie przyjmie dowodów z kopii. Bez wraku i czarnych skrzynek nie można prowadzić śledztwa. Kiedy rosjanie oddadzą nam dowody ?
  Zgodnie z umową podpisaną przez jaśnie nam panującego Tuska po zakończeniu procesów sądowych. A to oznacza, że nigdy. Najpierw prokuratura musi zakończyć śledztwo potem złożyć akt oskarżenia do sądu (planuje jako współwinnych oskarżyć kontrolerów), sąd wyda wyrok, następnie rodziny ofiar będą mogły na drodze postępowania cywilnego dochodzić swoich roszczeń i jak tylko te procesy się zakończą to Rosja odda nam wrak i czarne skrzynki.

 • Anonim (AK7cHt), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Zagłosuję na Dudę z wielu powodów przytoczonych przez Grażynę Hanaf, a także w nadziei, że będzie to nowe otwarcie. Mam też nadzieję, że dla wielu rodzin smoleńskich będzie to wreszcie czas wyjaśnień, który da im oczekiwany spokój, bo nie łudźmy się - czas leczy rany, ale nie taką gangrenę, jaką zafundował nam rząd. Być może np. rodzina Anny Walentynowicz dowie się, gdzie pochowano ich bliską? Być może urzędujący obecnie prezydent wyjaśni, o co chodzi z fundacją Proszę Civili? Być może w innych sprawach odzyska pamięć (inaczej niż na przesłuchaniu w Pałacu Prezydenckim) lub też będzie można mu tę pamięć odświeżyć? I oszołomy są po każdej stronie, lewackie bojówki i Andrzej Hadacz nie są uosobieniem inteligencji, ładu i pokoju.

 • Anonim (AKc5Bz), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Pani Grażyno...a tak z ciekawości na kogo głosowała Pani w I turze?

 • Anonim (dRj0dI), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie
 • Anonim (dRj0dI), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie
 • Może jestem niedzisiejszy, ale ponoć dziennikarz powinien być obiektywny a nie epatować swoimi poglądami. Skoro Pani głosuje na obecnego prezydenta, niech pani robi to niekoniecznie reklamując go na tym portalu. Jak się ma to do rzetelności i etyki dziennikarskiej?

 • Anonim (ANI7TJ), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Zaglosuje na Komorowskiego bo jest najlepszym kandydatem na prezydenta

 • Anonim (AE4mjR), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  BEDE GŁOSOWAŁ NA DUDE.SZOGUN JEST NAM ZBEDNYKTÓRY ZMIENA POGLADY Z UWAGI NA SADAŻ.ROBI Z SIEBIE GŁUPA A Z NAS ROBILI I ROBIA CAŁY CZAS.A TO WIEK EMERYTALNY A TO OFE A TO DZIESIATKI AFER I CO? I NIC.KOMOROWSKI NA TO WSZYSTKO BYŁ GŁUCHY I NIC NIC NIE WIDZIAŁ A TO SA MILIARDY ZŁOTYCH.TEN CO TYM WSZYSTKIM KIEROWAŁ ZWIAŁ DO BRUKSELI A TEN DALEJ KRECI LODY.

 • Anonim (ANI7TJ), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Będe głosował na Komorowskiego

 • Anonim (AE4GAn), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Zgadzam się z agumentacją Grażyny Hanaf, zresztą moja jest podobna!
  Również oddam głos na Prezydenta Komorowskiego. Nie jest idealny, mam wiele zastrzeżeń do pełnienia przez niego urzędu ale dla mnie jest przewidywalny a nade wszystko samodzielny.I tyle w temacie jak powiada klasyk.

 • Anonim (dRj0dI), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie
  pax2 napisał(a):

  Może jestem niedzisiejszy, ale ponoć dziennikarz powinien być obiektywny a nie epatować swoimi poglądami. Skoro Pani głosuje na obecnego prezydenta, niech pani robi to niekoniecznie reklamując go na tym portalu. Jak się ma to do rzetelności i etyki dziennikarskiej?

  Zdecydowanie popieram Pana wypowiedź!
  Ten portal zamydla ludziom oczy, publikując taki stronniczy artykuł!

 • Anonim (A81XTX), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nie chodzę na wybory od kilkunastu lat. Bo chce być w zgodzie z własnym sumieniem.