60 tysięcy z podatków wyrzucone w błoto

Dyskusja dla wiadomości: 60 tysięcy z podatków wyrzucone w błoto.


 • Anonim (qdvcX), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Oczywiście że wyrzucone w błoto , bo to zrobili przed wyborami aby się przypodobać ,są dziury żwirek się wypłukał od deszczu.Szkoda było kasy na taka prowizorkę,i na darmo wywalone pieniądze ,nasze władze są niegospodarne.

 • Anonim (dRjysT), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Popieram Pana w całej rozciągłości

 • Anonim (dRjysT), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Pani rzecznik, czy 250 garaży to niewystarczajaca liczba użytkowników, których należy uszanować jak innych mieszkańców miasta. Chyba należy uszanować, bo też są płatnikami podatków na Pani pensję.

 • Anonim (ANIQnc), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nie wiem jakie były warunki przy sprzedaży działek pod budowę garaży. Pytanie. Czy miasto sprzedając działki, uzyskując z tego tytułu określony dochód nie przyjeło na siebie zobowiązania, po wybudowaniu garaży, do odpowiedniego utwardzenia terenu, jego odwodnienia i instalacji oświetlenia? Podobnie wygląda sytuacja na nowo wybudowanym osiedlu garażowym przy Gałczyńskiego. Bajzel tam wyjątkowy.

 • Anonim (e3aGTG), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jak ich stać było na garaże, to mogą sobie sami, z własnych środków drogę wybudować. Na biednych w końcu nie trafiło.

 • Anonim (Ak5vB2), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Do Gość dRjysT ,napewno wiele racji ale należy zrobić coś od Siebie czyli zamówić kubły na śmieci ( a nie wyrzucać pod inne garaże ) niepić wódki w garażach i rozżucać butelki po dachach innych użytkowników. A tak swoją drogą dlaczego ustawa śmieciowa Panie Prezydencie nie obejmuje takie obszary jak garaże ?! Zwykły podmiot, sklep czy inny obywatel a nawet firma ma obowiązek segregacji śmieci a Właściciele garaży są poza ustawą !

 • Anonim (An27qT), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  ja też chce żeby mi zrobili drogę i ja i ja ,ja też

 • Anonim (1nkVQ), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Te zdjęcia powinny być pokazywane jako przykład działania w Unii Eurpejskiej. Jakie wysokie są standardy u nas i możemy być przykładem dla innych. Tak trzymać.