Według sondażu z 14:00 Roman wygrywa pierwszą turę

Dyskusja dla wiadomości: Sondaż: Według wyników z 14:00 Roman wygrywa pierwszą turę.


  • Anonim (AtPyhU), 2014-11-16 21:47 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Brawo brawo brawo

  • Anonim (A7bE8C), 2014-11-16 21:53 Cytuj Zgłoś nadużycie

    mam nadzieję że te wyniki tak się potwierdzą jak to, że o 21.00 znaliśmy wyniki, brak proersjonalizmu

  • Anonim (AtPyTp), 2014-11-16 21:58 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Spoko! Będzie II tura!

  • Anonim (vrXwt), 2014-11-16 21:58 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Tragiczna wiadomość. Jestem za wprowadzeniem kademcyjnosci jak w wyborach prezydenckich
    Trzeba zmienić układ,po tylu latach
    Tym bardziej, że rządząca władza w wyborach ma przewagę, zrobić zwolnienia z podatków i szereg innych działań. Nieprzyzwoite. Przykre.

  • Anonim (ANb6Ia), 2014-11-16 21:59 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Liczą , liczą i nie wierzą, Roman nie przekroczył 50 %, ja wierzę, wielu z nas głosowało na Małkowskiego po 14,00 i dodaam, że nie jesteśmy młodzi.

  • Anonim (AtPyTp), 2014-11-16 22:01 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Spokojnie to tylko sondaże! Dla miasta była to tragiczna wiadomość, gdyby sondaże się potwierdziły.

  • grażyna, 2014-11-16 22:04 Cytuj Zgłoś nadużycie
    (AHgalT) napisał(a):

    oszusci! najpierw mialo byc na facebook'u, a na istotne.pl pojawilo sie wczesniej!

    Bez takich słow, zajrzyj teraz na fejsa. Masz całościowe wyniki

  • Anonim (e3aTEO), 2014-11-16 22:04 Cytuj Zgłoś nadużycie
    (AtPyTp) napisał(a):

    Spokojnie to tylko sondaże! Dla miasta była to tragiczna wiadomość, gdyby sondaże się potwierdziły.

    niestety ale tolerancja miedzy sondazami a wynikami oficjalnymi to zazwyczaj max 5 % , nie wiecej.

  • Anonim (AHegom), 2014-11-16 22:06 Cytuj Zgłoś nadużycie
    (e3aTEO) napisał(a):

    niestety ale tolerancja miedzy sondazami a wynikami oficjalnymi to zazwyczaj max 5 % , nie wiecej.

    dokładnie. także: piona!

  • Anonim (AtPxzi), 2014-11-16 22:08 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Po co to podawac jak jest cisza wyborcza to cisza wyborcza a po 2 to do 14 babki stare byly ktore glosowaly na romana... bo tylko jego znaja a nikt nie widzial tego ze na poczatku on bardziej sie staral, a teraz tylko jak byly juz blisko wybory i to nic ciekawego... zmienic go moze cos sie zmieni w naszym miescie

  • Anonim (AtPxR7), 2014-11-16 22:44 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Dzisiaj zostałem poddany ankiecie, którą przeprowadzali uczniowie 2 lo i jak rozumiem przez przypadek rozdawali ulotki portalu istotne.
    I w związku z tym mam pytanie.

    Czy byli to wolontariusze? Jeśli tak to czemu rozdawali ulotki komercyjnego portalu i kto im kazał to robić!!!

    Jeśli nie byli wolontariuszami to jak rozumiem podpisali umowę z portalem na rozdawanie ulotek podczas wyborów i otrzymali za to wynagrodzenie.

  • Anonim (AtPxR7), 2014-11-16 22:45 Cytuj Zgłoś nadużycie

    pewnie zaraz zostanę zbanowany bo już raz to zrobili
    Ale warto oto zapytać

  • Anonim (AtPGaS), 2014-11-17 10:15 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Wniosek z tego taki. Młode pokolenie które stawiało na P. Małkowskiego nie spisało się. Większośc wybrała ekrany komputerów i laptopów. Nie wszystkim chciało się iść na wybory a szkoda....

  • 1
  • 2

Reklama