1000 zł nagrody za wskazanie wandala

Dyskusja dla wiadomości: 1000 zł nagrody za wskazanie wandala.


  • Anonim (qvPxK), 2014-10-20 13:25 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Nieopodal na placu zabaw w tą samą noc został zniszczony kosz na śmieci. Tylko czekać aż na przedszkolu coś zniszczą...

  • Anonim (d9VCkH), 2014-10-20 13:45 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Doradca Prawny. Kancelaria Doradcy Prawnego! Co to jest?
    To taki Radca Dworu? A cwańszy to Nadradca?

    Panie Kasprzyk co Pan może?

  • Anonim (dRjUJc), 2014-10-20 14:53 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Pewnie Ci co tak balowali na placu przedszkola wieczorem. Ale, że nikt się nie zajmuję imprezami na obiektach wieczorową pora, to tak jest.

  • Anonim (AE7xUC), 2014-10-20 17:29 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Bo nie wiem po co my mamy Straz Miejska ? Co oni niby robią ? Ktoś wie ? Bo przestrzegania zakazów drogowych nie pilnują , złego parkowania tez nie, imprez na obiektach publicznych w godzinach popołudniowych i wieczornych tez nie, banerów i niszczenia mienia tez nie. Radarów nie stawiają - wiec bo robią?

  • Anonim (AjWoVh), 2014-10-20 19:58 Cytuj Zgłoś nadużycie
    (AE7xUC) napisał(a):

    Bo nie wiem po co my mamy Straz Miejska ? Co oni niby robią ? Ktoś wie ? Bo przestrzegania zakazów drogowych nie pilnują , złego parkowania tez nie, imprez na obiektach publicznych w godzinach popołudniowych i wieczornych tez nie, banerów i niszczenia mienia tez nie. Radarów nie stawiają - wiec bo robią?

    ...i psów "robiących" na trawnikach też nie!

  • Anonim (e3aWfH), 2014-10-20 20:45 Cytuj Zgłoś nadużycie

    No i masz pan wyciągnij wniosek z tego jak chce pana społeczeństwo - ja to pokaże w czasie wyborów, inni w taki durny sposób.

  • Anonim (AN0meT), 2014-10-20 21:23 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Tu powstaje pytanie czy te banery porozstawiane po różnych trawnikach w mieście są reklamą Kancelarii Doradcy Prawnego, która znajduje się w Osiecznicy czy też jest to reklama wyborcza kandydata na radnego do powiatu bolesławieckiego? Bo mnie się wydaje że to drugie.

  • Anonim (evgggb), 2014-10-21 07:28 Cytuj Zgłoś nadużycie

    o ile wiem gość robi dobrą robotę a że przy tym zarabia takie jest życie. wszyscy szczekacze mogliby przynajmniej nie przeszkadzać jak zwykle

  • Anonim (AKc5Bz), 2014-10-21 10:19 Cytuj Zgłoś nadużycie

    nie lubie ludzi którzy nie mają kręgosłupa ..przejście do kolejnej partii??? od PO do Romana...

  • Anonim (ApuS75), 2014-10-21 13:26 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Bardzo Dobrze Niszczyć Palić Nie GŁOSOWAĆ !!

  • Anonim (AtPxJh), 2014-10-21 13:32 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Bolesławiec miastem banerów ,pełno tego syfu wszędzie ,byle do koryta trzoda goni.

  • Anonim (AtPx2M), 2014-10-21 14:54 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Straż miejska powinna pracowac od 22,00 do 10.00
    W innych godzinach płacimy za obijanie się i pręzenie muskułów !

  • Anonim (Ak5qud), 2014-10-21 15:23 Cytuj Zgłoś nadużycie
    (AtPx2M) napisał(a):

    Straż miejska powinna pracowac od 22,00 do 10.00
    W innych godzinach płacimy za obijanie się i pręzenie muskułów !

    Może Pan radny podniesie w w końu ten temat?, czy Roman nie pozwoli?

  • Anonim (Aq2rTC), 2014-10-21 18:56 Cytuj Zgłoś nadużycie
    (AE7xUC) napisał(a):

    Bo nie wiem po co my mamy Straz Miejska ? Co oni niby robią ? Ktoś wie ? Bo przestrzegania zakazów drogowych nie pilnują , złego parkowania tez nie, imprez na obiektach publicznych w godzinach popołudniowych i wieczornych tez nie, banerów i niszczenia mienia tez nie. Radarów nie stawiają - wiec bo robią?

    spiom i w stolki pierdzom

Reklama