Festyn Rodzinny Osiecznica-Kliczków za nami

Dyskusja dla wiadomości: Festyn Rodzinny Osiecznica-Kliczków za nami.


 • Anonim (AE7gai), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  super impreza, brawo organizatorzy!

 • Anonim (V3wVH), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Brawo dla całej Młodziezowej Druzyny Pożarniczej! Świetnie że uczycie się ratować. ,,Czym skrupka za młodu nasiąknie, tym na starość trąci'' Życzę powodzonka dla Was i cierpliwości dla opiekuna :)

 • Anonim (Akv50W), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ta fajnie! Ten "pokaz" to porażka- następnym razem zróbcie to bardziej profesjonalnie.Mam nadzieję, że TAK jak na filmie to w akcji ludzi nie ratujecie.

 • Anonim (qnQuJ), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  To są dzieciaki oni nie ratują;) jeszcze widzę czytanie ze zrozumieniem się kłania. Nie martwcie się zazdrośnicy zawsze się znajdą prosiłabym bardziej żeby wzięli się do roboty a nie krytykowali:)

 • Anonim (AN0jRa), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  A w ilu "profesjonalnych" pokazach Ty brałeś udział? Jesteś ekspertem ratownictwa? Tą młodzież powinno się chwalić na każdym kroku i promować gdzie tylko się da.Za ich zaangażowanie i przede wszystkim chęci.Nawet nie zdajesz sobie sprawy "ekspercie" ile te dzieci i ich opiekun włożyli w ten pokaz energii,czasu i swojego wolnego,wakacyjnego czasu. Brawo! Jesteśmy z Was bardzo dumni!

 • Anonim (AN0jvy), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ta krytyczna uwaga w sprawie "pokazu" utwierdza mnie w przekonaniu,że gdybym uległa wypadkowi to właśnie te dzieci i inne 5 -6 letnie wiedzą jak się zachować a ten krytykant stał by i gapił się jak na widowisko.To nie był kurs pierwszej pomocy dla zaawansowanych tylko jeszcze jedna minuta uświadamiająca nam,że warto zwolnić na drodze i dojechać szczęśliwie do celu a nie szybko do nieba.

 • Anonim (Akv50W), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ah tak to już absolutnie nie można nic napisać co komuś nie odpowiada tylko podniecać się sztucznie "przedstawieniem", o czym tylko skoro nie o udzielaniu pierwszej pomocy?
  O moim doświadczeniu w udzielaniu pierwszej pomocy mógłbym dużo pisać i gdybyś jeden z drugim potrzebował pomocy to moim obowiązkiem jest jej udzielenie tak jak i każdego kto jest świadkiem zdarzenia w którym zagrożone jest ludzkie życie ale wy tacy wszyscy mądrzy jesteście przecież i o tym doskonale wiecie prawda?
  I nie mam czego zazdrościć, scenki rodem ze szkolnego przedstawienia bo tak ten filmik należy traktować, po raz kolejny zaprezentowany.