Ulica Ceramiczna – trzeba uważać na dziury

Dyskusja dla wiadomości: Ulica Ceramiczna – trzeba uważać na dziury.


 • Anonim (ANbkFd), 10 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  O lol i jak je ominać :) bolesławiec jest the best!

 • Anonim (ApHgdx), 10 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Pf... no właśnie :D Jak je ominąć? Wjechać w te dziury i mieć jakieś 40-50km/h na blacie iii już po samochodzie! Ja mam pomysł i apel do Prezydenta i Rady Miejskiej :) Ja proponuję, żeby każdego bolesławianina w czołg zaopatrzyć. Oczywiście nie muszą być to nowe czołgi... mogą być używane nawet. Wtedy dziury nie będą przeszkadzały a i budżet miasta na tym nie straci, ponieważ wtedy drogi właściwie byłyby nie potrzebne :).

 • Anonim (An27qJ), 10 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nie moge się nic odzywać tamtędy jeżdze jak drogi zakorkowane ale dziury są tam zaj. Ale droga i co urywajcie zawieszenie opiekun drogi jest ubezpieczony szkoda że ja wpracy się nie moge ubezpieczyć od złych dezizji.

 • Anonim (AtPxRx), 10 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  To jakiś absurd! Czy my mamy jakieś władze od tego? Czy tylko nieudaczników! Na kolesiowskich stołkach!

 • Anonim (Are8ws), 10 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Apel - informujcie o dziurach, po co? Nie lepiej apel - na której ulicy ich nie ma? Według mnie o ile bezpośrednio odpowiedzialni za drogi w naszym mieście za powstałe szkody w pojazdach nie zapłacą z własnej kieszeni ich stan nigdy nie ulegnie poprawie. Śnieg spłynął a bolesławieckie ulice oprócz dziur i licznych spękań nawierzchni są wyjątkowo brudne. Piasku nikt nie sprząta na bieżąco. Jest on w dużej części spłukiwany przez deszcz do studzienek burzowych, które często się zapychają i których nikt nie czyści a przy większych opadach ulicami płyną rzeki.

 • Anonim (ANGgMu), 10 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Całe miasto jest niestety w dziurach. Jak jeździć, żeby nie zagrażac innym kierującym, jak slalomem się nie da? Po co biorą się za łatanie i wlewanie w dziurę asfaltu, kiedy wiadomo że to i tak nie wytrzyma. Kto kieruje tymi ludżmi, którzy o różnych porach dnia, a najczęściej w godzinach szczytu zamykają np. rondo (przy rzece Bóbr) i robią coś co jest nie do przyjęcia w innych państwach Unii Europejskiej.

 • Anonim (AsdUOD), 10 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Bolesławiec to jedna wielka dziura...

 • Anonim (AN0W2R), 10 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  W mieście ceramiki w najgorszym stanie jest ulica Ceramiczna. Czy to nie paranoja, Panie Prezydencie i Szanowna Rado!