Pasażerka zarzuca PKP karygodne zaniedba…

  • Dobrze oceniany

    No to kup se samochod.

  • Dobrze oceniany

    PKP - to wiele tłumaczy... Polskie Komunistyczne Pociągi.

  • Dobrze oceniany

    Ty bezradny, jak cie stac to sam SE kup samochod! Nie kazdy jest tak dziany jak Ty...

  • Dobrze oceniany

    Jednym słowem PKP to dziadostwo!

  • Dobrze oceniany

    (... )"staramy się"(. ). <zal>.

  • Dobrze oceniany

    Miało być tak cudownie: nowe kategorie pociągów, lepszy i punktualny rozkład jazdy, dostosowany do potrzeb podróżnych, liczne promocje. Co mamy? Obraz nędzy i rozpaczy, gorszy, niż w poprzednim rozkładzie jazdy. Powiem szczerze: wiedziałem, że tak będzie, z roku na rok po PKP można spodziewać się tylko coraz gorszych zmian.

  • Dobrze oceniany

    W sylwestra i nowy rok pociągi jeżdzą normalnie?

  • Dobrze oceniany

    Zachowanie pkp to warcholstwo!

  • Dobrze oceniany

    Panie zwiadowco Jezeli chcialbys powiedziec cos na temat pociagow za komuny to moze wypowiesz sie szerzej a nie strzelasz z opadlej fajki slepakami Najprawdopodobniej twoja mamusia czy tatus tuz po urodzeniu ciebie powiedzieli tobie ze komuna byla najgorszym zlem Nie wazne ze nie zglebiles wiedzy o niej bedziesz plul jadem na lewo i prawo. Takie niedouczone matołki jak ty siedza i pierdza w stolki nazywajac siebie inteligentami.

  • Dobrze oceniany

    Pixar ty stary komuchu, twój tatuś chyba cie zrobił w myśl czynu społecznego, a matołek to masz na drugie ośle.

  • Dobrze oceniany

    Pani chciała pojechac do JG a tu zonk... pociągu się pilnuje droga pani, jak jest spóżniony a nie siedzi sie w poczekalni i rajda albo ludzi mierzy... PKP- Pobiadol Kliencie Pobiadol.

  • Dobrze oceniany

    Szczesliwego Nowego Roku Zawiadowco Oby twoje szare komorki zaczely pracowac a gowno nie wyplywalo uszami tylko tylna czescia ciala.2009-12-31, 10:42P. S. A jezeli chodzi o mojego niezyjacego Ojca to nic tobie do niego O akich mówi się po śmerci dobrze lub wcale sie nie mowi wiec zamilcz ścierwaku.

  • Dobrze oceniany

    Przecież na pociagach zawsze jest tabliczka lub wyświetlacz z trasą...

  • Dobrze oceniany

    ''Klient pod wąsem jest mniej awanturujący się ''.

  • Dobrze oceniany

    Co do niezapowiadania pociągów, to sam byłem świadkiem jak w drugi dzień świąt pociąg po 18 jadący z Wrocławia nie został zapowiedziany. Wjechał i odjechał. Na poczekalni zostali pasażerowie. Widać to norma na kolei. Wydaje mi się, że poczekalnia to miejsce, na którym można poczekać na swój pociąg a potem spokojnie pojechać. Widać nie. Ale, gdy już uda się upolować przyjazd pociągu należy się cieszyć, że przez okna śnieg pada na twarz, wieje wiatr itd. Najgorsze jest to, że człowiek tutaj nic się nie liczy.