Z drogi śledzie król szos jedzie- dobrze że nikogo ze sobą nie zabrał.
Kolejny wypadek na zakręcie śmierci – je…
-
Dobrze oceniany
-
Dobrze oceniany
To się najechał do bram niebieskich.
-
Dobrze oceniany
No i co robicie z tego jaja to nie jest śmieszne! Trochę szacunku dla zmarłego [*].
-
Dobrze oceniany
Idiota.
-
Dobrze oceniany
[*] Ciągle się słyszy o wypadkach właśnie w tym miejscu ;/
Ile osób jeszcze zginie? :/. -
Dobrze oceniany
Ciekawe jak wy odejdziecie czy będziecie tacy weseli.
-
Dobrze oceniany
Jednego pajaca mniej.
-
-
Dobrze ocenianyJeżdzę ta drogą codziennie prawie, i prawie codziennie widzę ze na tym zakręcie na podwójnej ciąglej linii zawsze ktoś wyprzedza... Kto szybko jedzie tego wolno niosą!
-
Dobrze oceniany
Ironia losu? Ale w ten sposób być może uratował życie komuś innemu stając się dawcą organów. Z jednej strony ktoś płacze z żalu po zmarłym a z drugiej ktoś płacze ze szczęścia że znalazł się w końcu dawca.
-
Dobrze ocenianyWacek , dobrze że Ty nie płaczesz po stracie bliskiego ,którego mógł ten lekkomyślny kierowca zabic.
-
Dobrze oceniany
A autostrada a4 zamknięta :-( Ciekawa jestem czy jak będę wracać na Święta z Innsbrucka (przez Drezno-zakupy ;-)) to będę zmuszona też tamtędy przejeżdżać.
-
Dobrze oceniany
Kto wyprzedza na łuku?
-
Dobrze oceniany
Cwaniaki!
-
Dobrze oceniany
Ludzie wy nie macie serca!
-
Dobrze ocenianyLOTOSIE jakoś ciągnie od Ciebie plastikiem. Piszesz o tym co będziesz robic na święta informując gdzie jesteś , potem przez co i co tam zrobisz . Wiele Twoich wypowiedzi wskazuje na to ,że jesteś przeciętnym bolesławianinem który/która ma ubaw z wymyślania historyjek i próbującym/cą rozpocząć dyskusję.Myślę, że nie jesteś tą osobą za którą się podajesz.