Wreszcie ktoś poruszył ten temat.
Kierowcy parkują w miejscach dla niepełn…
-
Dobrze oceniany
-
Dobrze oceniany
Trzeba brać „dużych" panów niech łamią im nogi i wtedy bezkarnie niech parkują sobie, skoro chcą być na ich miejscu.
-
Dobrze oceniany
Takie zachowanie jest miarą naszej kultury, a tu widać kupił sobie wieśniak bmw i myśli że jest kozak, zapłaciłby 500 to by dalej był wieśniak ale wiedziałby że tego mu nie wolno.
-
Dobrze oceniany
A gdzie jest straż miejska?
-
Dobrze oceniany
Tak się zachowuje zwykłe bydło.
-
Dobrze oceniany
W tym miescie jest wiecej kopert niz niepelnosprawnych.
-
Dobrze oceniany
Uwielbiam tam parkować mam wtedy tak blisko do sklepu!
-
-
Dobrze oceniany
Zgadza sie, takich miejsc jest wiecej niz niepelnosprawnych, wybudujcie wiecej parkingow to nie beda stawali na kopertach.
-
Dobrze oceniany
Najbardziej kretyńsko sprawa wygląda pod TESCO, gdzie jest chyba z 12 miejsc zakopertowanych. Te miejsca zawsze są wolne. Czasami tylko jakiś pelnosprawny bandyta tam zajeżdża po bulki po pracy...
-
Dobrze oceniany
Jakoś NIGDY nie widziałem interwencji Straży Miejskiej ani Policji. Gdyby takie były, na pewno każdy z tych buraków zapłaciłby tylko raz. To nie wysokość kary decyduje o przestrzeganiu prawa tylko jej nieuchronność. Do roboty Panowie ze Straży i Policji!
-
Dobrze oceniany
W Tesko jest taka sprawa że: Straż Miejska przyjedzie tylko na żądanie właściciela Tesko. Jesteście Smieszni ty: Yo i pełnosprawny i v. Zamień się chorobą, a wtedy porozmawiamy jak ludzie.
-
Dobrze oceniany
Rudy. Bo u nas niepełnosprawni jeżdżą tirami dlatego potrzebują co najmniej 4 miejsc na jednym parkingu,Rudy. Bo u nas niepełnosprawni jeżdżą tirami dlatego potrzebują co najmniej 4 miejsc na jednym parkingu.
-
Dobrze oceniany
To BMW często jest zaparkowane w tym miejscu na ulicy Sądowej tj. Na miejscu dla niepełnosprawnych.
-
Dobrze oceniany
Jak czytam te posty to aż mi się robi niedobrze. Ludzie tyle jest miejsc parkingowych, a Wam ciągle mało. Chociaż tyle należy się tym osobą! Co do samochodu BMW to nie wydaje mi się ażeby taka osoba była głupia czy coś w tym rodzaju sama jeżdżę takim autem, ale nigdy bym nie zaparkowała na miejscu dla osób niepełnosprawnych. Nie żebym czuła się lepsza od nich, ale to jest miejsce dla nich, Ja mogę zaparkować dalej, gdzieś indziej dojdę sobie swobodnie. Niepełnosprawny raczej nie -, a jak już dojdzie to na pewno nie będzie mu łatwo! Nie wiem co się dzieję na ulicy Sądowej, ale wiem co się dzieje koło Carefoura zawsze jak wjeżdżam na parking to widzę zgraję chłopaczków z papierosami w ustach samochód na kopercie oparci o auto i cieszą się od ucha do ucha, bo jacy to Oni nie są Boscy ;/ Szkoda słów. Co do straży miejskiej to na pewno robią swoje. No, ale niestety nie można robić wszystkiego jednocześnie! Pamiętajcie, że Oni też są ludżmi. Każdy niech się patrzy na siebie nie na kogoś i będzie dobrze - Ty nie parkujesz, a widzisz, że ktoś to robi (osoba pełnosprawna) zwróć uwagę, zadzwoń na policję 997. Zareaguj! Nie przechodż obok obojętnie! Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie i mam nadzieję, że nikogo nie uraziłam swoja wypowiedzią :).
-
Dobrze oceniany
Przydałoby się jeszcze do tego kontrolowanie, czy aby osoba prowadząca samochód była tą osobą niepełnosprawną, a nie brata szwagra syn pożyczył od babci lub dziadka samochód, żeby za daleko nie musiał się przejść. A nawet jakby mógł to by do sklepu wjechał.