Biedronka wszędzie się wciśnie. Kolejny sklep z przejściami i alejkami zastawionymi paletami.
Vendo Park z Leroy Merlin w Bolesławcu!…
-
Dobrze oceniany
-
Dobrze oceniany
A gdzie Action?
-
Dobrze oceniany
A gdzie Aldi lub Lidl normalnej wielkości?
-
Dobrze oceniany
Rzeczywiście szał i same ochłapy jakieś
-
Dobrze oceniany
Aldi,czy Netto są to sklepy,których u nas nie ma i dobrze by było dla odmiany coś takiego,ale wiadomo,kto da pod stołem więcej
-
Dobrze oceniany
Plus taki,że będzie to ciut-ciut większe,niż te małe gówna w mieście
-
Dobrze oceniany
Następna Biedronka, Pepco, Kik, Martes Sport. Żenua... Może włodarze i pomysłodawcy wpadną na inne nazwy sklepów, których nie ma w Bolesławcu?
A trochę tego jest -
-
Dobrze oceniany
Czyli likwidacja media expert z Jeleniogórskiej?
-
Dobrze oceniany
Przecież te wszystkie sklepy już są w Bolesławcu...
Po co Nam kolejna Biedronka???
Może Lidl ,Aldi?? Poprosimy .....Action,h&m,I koniec już z biedronkami :/
-
Dobrze oceniany
Chyba większość weszła tu z nadzieją, że zobaczą nazwę sklepu, którego jeszcze u nas nie ma…Szkoda, że mniejsze miasta jak Lubań mają DM, Action i Aldi. Mieszkańcy od dawna piszą, że brakuje u nas nowości.
-
Dobrze oceniany
Do niczego te biedronki ,ochraniarze ,zwłaszcza ten z Komuny Paryskiej to łajdaki, czepiają się uczciwych ludzi i oczerniają
nie słusznie, -
Dobrze oceniany
Czyli nic nowego z ciekawszych sklepów, standard w tym mieście! no i biedronki co 300 metrów. Można dodać do tego zbyt wąskie miejsca parkingowe dla aut w mieście, wąskie ronda o nowych "basenach" na ulicy Spacerowej nie ma już co wspominać bo to jest normalnie kpina, o dobrej klasy kinie czy normalnej kręgielni, klubie snookerowym, lub basenów krytych gdzie mogłyby się odbywać zawody też można by sporo napisać.
-
Dobrze oceniany
No i po co ciągle te same sklepy?! Już mam dość biedronek, media expertow, Rossmanow i innych. Prezydent nic a nic nie myśli o mieszkańcach, nic nie załatwi nam to co potrzeba tylko to co szybko kieszenie zapełni :/
-
Dobrze oceniany
Masakra
-
Dobrze oceniany
Też będą nam wciskali na tym parkingu mandaty za parkowanie jak tylko pójdę po bilecik do automatu?