Gratulacje! Czekamy na kolejna część
Film „Kim jest Adrian?” nominowany do na…
-
Dobrze oceniany
-
Dobrze oceniany
Gratulacje dla p. Grażynki i Krzysia jesteście super
-
Dobrze oceniany
I To mnie szokuje ze Biskupi mimo oficjalnych skarg nie reagowali na to co się działo na plebani przy kościelnej a gdy już zrobilo sie gorąco nie ukarano ks.Jorosiewicza tylko dano mu kolejna parafie.
A np. wspaniałego ksiedza z Lubomierza zawieszono i nałożono na niego różne kary za to że byl dobry i najzwyczajniej w świecie ktos sie na niego uwziął ..nie mogę tego zrozumieć, czym kieruje się Biskup??? -
Dobrze oceniany
Gratulacje dla redakcji istotne pl. Brawo, brawo. Piszecie całą prawdę to co dzieje się w naszym mieście i okolicach oraz o ludziach, którzy popełniają błędy i nie chcą ich naprawiać. Pozdrawiam serdecznie i i życzę dalszych sukcesów.
-
Dobrze oceniany
Zyga (euIkJW) napisał(a):
Pokaż cytatI To mnie szokuje ze Biskupi mimo oficjalnych skarg nie reagowali na to co się działo na plebani przy kościelnej a gdy już zrobilo sie gorąco nie ukarano ks.Jorosiewicza tylko dano mu kolejna parafie.
A np. wspaniałego ksiedza z Lubomierza zawieszono i nałożono na niego różne kary za to że byl dobry i najzwyczajniej w świecie ktos sie na niego uwziął ..nie mogę tego zrozumieć, czym kieruje się Biskup???Oni tam wszyscy mają jakiegoś młodego źrebaka do ruc hania.
-
Dobrze oceniany
Ten gościu z warami, jak u glonojada jest strasznie ciotowaty.... Że też ktoś na niego poleciał?
-
Dobrze oceniany
Biskup Legnicki postępuje jak w folwarku Olvera Wszyscy są równi z wyjątkiem... które są równiejsze. Tak łatwo głaskać zlo grzech a niszczyć to co dobre. ciekawe kogo Biskup uwolni na bliskie święta Paschy Barbasza czy......? a później umyje ręce.
-
-
Dobrze oceniany
dlaczego zaprzyjaźnione władze miasta do tej pory nie pożegnały uroczyście księdza? Tak się przyjaźnili przecież...
-
Dobrze oceniany
To prawda co Tomek piszesz. W Legnickim folwarku Andrzej milczący wziął sobie do pomocy Piotra groźnego, który jest pełen buty arogancji i ma w sobie niezliczone pokłady milosci bliźniego. Te dwa filary budują piekne pastwiska, na których coraz mniej pasterzy i owiec. Za kilka lat z ich pracy zostaną cudne ugory. Brawa dla nich
-
Dobrze oceniany
Dokładnie tak to wygląda równi i równiejsi,Biskup ma swoich ulubieńców których się nie rusza i takich których można straszyć i poniżac
-
Dobrze oceniany
A czym to zasłużyli parafianie z Węglińca, że im takiego, wybrakowanego pasterza dano?
-
Dobrze oceniany
Pamiętajcie ludzie przy wyborach kto najbardziej się kuma z sukienkowymi. Drogi krzyżowe, procesje, orszaki jakichś króli...
Wiedzieliście wszyscy co się wyprawia na plebaniach. W imię poparcia przez (...) wszyscy milczeliście.
PIS, Impuls Miasta - wam już dziękujemy!
Tu jest Polska a nie Watykan. -
Dobrze oceniany
Zyga (euIkJW) napisał(a):
Pokaż cytatI To mnie szokuje ze Biskupi mimo oficjalnych skarg nie reagowali na to co się działo na plebani przy kościelnej a gdy już zrobilo sie gorąco nie ukarano ks.Jorosiewicza tylko dano mu kolejna parafie.
A np. wspaniałego ksiedza z Lubomierza zawieszono i nałożono na niego różne kary za to że byl dobry i najzwyczajniej w świecie ktos sie na niego uwziął ..nie mogę tego zrozumieć, czym kieruje się Biskup???Ksiądz Lubomierza nie był tak święty , ludzie , dlaczego Biskup tak a nie inaczej postępuje ,Kiernikowski dobrze o wszystkim wiedział i sam uciekł jak się zrobiło gorąco z urzędu . Oni nas traktują jak Owce do golenia a nie lud Boży , tam gdzie nie dają kasy ich też nie ma . Przejrzyjcie na oczka .
-
Dobrze oceniany
Gratuluję . Mimo że straciliścieszanse jako redakcja promować prezydenta Romana . Takie mają być media. Gdybyście dali 2 część, okazalibyscie prawdziwe oblicze kliki boleslawieckiej
-
Dobrze oceniany
Miałem ,,przyjemność"spotkac się z Biskupem i jego pomocnikiem jedno wrażenie jakie odniosłem to brak porozumienia,mur który ciezko przeskoczyć