W końcu niech to rusza na Kościuszki nie ma dnia bez korku.
Obwodnica Bolesławca – drugi etap! Rusza…
-
Dobrze oceniany
-
Dobrze oceniany
Czyli z 5 lat i może coś z tego będzie ...
-
Dobrze oceniany
czy nie należałoby się zastanowić nad obejściem Bolesławca od południa i zachodu poprzez połącznie drogi 94 z rondem na ul. Jeleniogórskiej, w sposób istotny ułatwiłoby przejazd drogą 94 w kierunku Legnicy z pominięciem mostu na Bobrze w ul. Zgorzeleckiej
-
Dobrze oceniany
Czyli ten nowy wielorodzinny budynek który widać z obwodnicy znajdzie się w objęciach dk94 i nowej obwodnicy? Hehe. Nieźle.
-
Dobrze oceniany
do pełni szczęścia brakuje łącznika jeleniogórskiej ze zgorzelecką i dobrej z łąką :D
-
Dobrze oceniany
24 miesiące na zrobienie dokumentacji?
-
Dobrze oceniany
Za 5 mat bedzie.A rądo na jeleniogorskiej z dk 94 za jakiesz15-20 lat.
-
-
Dobrze oceniany
upadłe miasto, po co w naszym Detroit jeszcze ta obwodnica?
-
Dobrze oceniany
Ciekawe kto wykupił pola pod nową inwestycję ???? I ile teraz dostanie kasy za odszkodowania ? Może ktoś kto wiedział i wykombinował wykup pól, ja bym się przyjrzał kto i kiedy a może ktoś z urzędników chciał się dorobić!!!!!
-
Dobrze oceniany
I nasrać znowu tych mini rond, żeby tamować ruch!
-
Dobrze oceniany
Niepotrzebnie wydana kasa
-
Dobrze oceniany
A co z budową drugiego mostu na trasie w stronę Zgorzelca? Wiosną 2020 miały ruszyć prace, a za chwilę będzie kolejna wiosna i nic! Jak zawsze gadanie, pisanie a sama realizacja trwa 10lat.
-
Dobrze oceniany
2 lata na dokumentację??? Potem uzyskanie pozwolenia na budowę + 1 rok ..przetargi + 1 rok i mamy 2025 rok ( w tym czasie upada rząd i nowa ekipa odwołuje wszystkie przetargi poprzedników ) i...2 lata na dokumentację etc, etc.
-
Dobrze oceniany
Autor (vZiMb) napisał(a):
Pokaż cytatZa 5 mat bedzie.A rądo na jeleniogorskiej z dk 94 za jakiesz15-20 lat.
"Rądo" powiadasz? ;);)
Boże widzisz i nie grzmisz :D -
Dobrze oceniany
anonim (eltC24) napisał(a):
Pokaż cytatA co z budową drugiego mostu na trasie w stronę Zgorzelca? Wiosną 2020 miały ruszyć prace, a za chwilę będzie kolejna wiosna i nic! Jak zawsze gadanie, pisanie a sama realizacja trwa 10lat.
A to o ile pamiętam była jedna z kluczowych obietnic przedwyborczych :)Wybory się zbliżają ale obietnice się kończą :) Czas zacząć myśleć co by tutaj jeszcze wymyślić :)